Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Jautrā diena

Februāra nogalē jau piekto gadu Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrā „Strops” pulcējās labākie Aglonas novada izglītības iestāžu joku stāstnieki.


Konkursā „Anekdošu virpulis 2017” piedalījās 15 joku stāstītāji no Aglonas internātvidusskolas, Aglonas Katoļu ģimnāzijas un Aglonas vidusskolas. Anekdošu stāstīšana nebūt nav pats vieglākais stāstniecības žanrs. Lai veiksmīgi piedalītos šajā konkursā, dalībniekiem ir ne tikai jāzina pietiekami daudz anekdošu, bet arī jāprot veidot kontaktu ar klausītājiem,  nedzirdēta anekdote ir viens no svarīgākajiem labas izdošanās nosacījumiem. Dažreiz tas, kā anekdote tiek pastāstīta, ir svarīgāk par tās saturu. Atraktīvo skolēnu izpildījumu vērtēja un uzvarētājus noteica žūrija.  3. vieta tika piešķirta Aglonas internātvidusskolas 7. klases skolniecei Anitai Sadovskai, 2. vieta – Aglonas vidusskolas 4. klases skolniecei Austrai Jakovelai, bet uzvarētāja tituls tika piešķirts Aglonas vidusskolas 4. klases skolēnam Nikam Kristiānam Karpovam. Aglonas vidusskolas 4. klases skolniekam Aivim Skudram un 9. klases skolniekam Mairim Justam Barkānam žūrija pasniedza simpātiju balvas. Viņi  pārsteidza klātesošos  ar savu šarmu un anekdošu pūru.

8. martā visi pieci uzvarētāji mūsu novadu pārstāvēja Dienvidlatgales novada anekdošu konkursa „Anekdošu virpulis 2017” pusfinālā Līvānos. Austra mājās atgriezās ar pirmās pakāpes diplomu, Aivis ieguva otrās pakāpes diplomu, bet Anita, Niks Kristiāns un Mairis Justs ieguva trešās pakāpes diplomus.

Paldies visiem dalībniekiem par smīdināšanu, bet pedagogiem – par audzēkņu atbalstu un iedrošināšanu! FOTOGALERIJA.

 

Informāciju iesniedza: Marina Krasovska,  Aglonas novada BJBLPC „Strops” audzinātāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv