Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Kas jāzina par ceļu remontdarbiem, dodoties uz Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā

Dodoties uz Aglonu virzienā no Rīgas pa Daugavpils šoseju (A6), pirmais būvdarbu objekts, ar ko sastapsieties, ir ceļa pārvads pār dzelzceļu pie Pļaviņām (119,5. km). To var apbraukt, dodoties tālāk caur Pļaviņām un atkal turpinot ceļu pa A6.

Nākamais būvdarbu posms uz A6 ir no tilta pār Aivieksti līdz Jēkabpilij (132,6.-144,0. km), kur nepieciešamības gadījumā satiksme tiek regulēta ar satiksmes regulētājiem.

Savukārt Līvānos notiek Stacijas ielas remonts un satiksme tajā ir slēgta, slēgta ir arī dzelzceļa pārbrauktuve autoceļa Līvāni–Preiļi (P63) sākumā.

No Preiļiem sākas arī autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62) remontdarbi posmā no Bašķiem līdz Preiļiem (44,15.-57,54. km) kur ir trīs luksoforu posmiem.

Autobraucējiem un gājējiem, kas dodas uz Aglonu no Rīgas un Jēkabpils puses ir divas iespējas kā apbraukt remontdarbus Līvānos un Preiļos:

1. pirms Līvāniem sekot norādei un nogriezties uz autoceļu Līvāni – Steķi (V753) un aiz Steķiem turpināt ceļu uz Preiļiem caur Rudzātiem, bet Preiļos nogriezties uz Feimaņiem, braukt līdz autoceļam Rēzekne – Daugavpils un tālāk līdz Aglonai;
2. Līvānos braukt pa Daugavpils šoseju līdz pagriezienam uz Nīcgali (201,7. km) un tālāk braukt līdz Višķiem jeb autoceļam Rēzekne–Daugavpils (A13) pa autoceļu Višķi–Nīcgale (P64). Višķos pa A13 jādodas Rēzeknes virzienā līdz krustojumam ar autoceļu Krāslava–Preiļi–Madona (P62) un tālāk līdz Aglonai.

Satiksmes ierobežojumi kravas auto tranzītsatiksmei
Lai nodrošinātu Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku dalībnieku drošību, sākot no šī gada 12. augusta plkst. 17.00 līdz 15. augusta plkst. 18.00 tiks slēgta kravas auto tranzītsatiksme pa vairākiem valsts autoceļiem Aglonas apkaimē:

- P60 Dagda–Aglona posmā Sloboda–Aglona;
- P62 Krāslava–Preiļi–Madona posmā Krāslava–krustojums ar autoceļu A13 Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi);
- V636 Krāslava–Izvalta–Šķeltova–Aglona posmā Šķeltova–Aglona;
- V641 Uz Grāveriem
- V745 Jaunaglona–Aglona;
- V762 Aglona–Višķi.

Kā apbraucamos ceļus ieteicams izmantot:
- P57 Malta–Sloboda;
- V744 Kastīre–Kategrade–Kameņeca–Kapiņi;
- V610 Jaunokra–Grāveri.
- V676 Grāveri – Višķi – P64 – līdz A13

Uz Aglonas svētku dalībniekiem un sabiedrisko transportu šie ierobežojumi neattieksies.

Aicinām autovadītājus ar izpratni izturēties pret ieviestajiem satiksmes ierobežojumiem, ievērot satiksmes organizācijas kārtību, kā arī rēķināties ar iespējamu garāku ceļā pavadīto laiku.

Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.

 

Avots: VAS Latvijas Valsts ceļi

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv