Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Kastuļinas bibliotēkas žūrijas dalībnieki ekskursijā

Kopš 2013. gada Kastuļinas pagasta bibliotēka piedalās LNB/VKKF/LR KM Lasīšanas veicināšanas programmas „Bērnu/jauniešu/vecāku žūrija” īstenošanā bibliotēkas mērogā.

Noslēdzot lasīšanas sezonu, dalībnieki brauc  ekskursijā. Šī tradīcija turpinās arī šogad. „Bērnu/jauniešu/vecāku žūrijas 2018” dalībnieki 30 cilvēku kopskaitā 2. maijā devās uz Daugavpili. Ekskursijas mērķi bija apmeklēt Daugavpils pilsētas bērnu bibliotēku „Zīlīte”, Latgales Zoodārzu, Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes Digitālo aktivitāšu centru.

Latgales Zoodārzs iepriecināja ar jaunām dzīvnieku ekspozīcijām, to izkārtojumu. Gids interesanti stāstīja par zoodārza iemītniekiem.
Par bērnu bibliotēku „Zīlīte”  pastāstīja  bibliotēkas vadītāja Dace Jakovele. Bērni piedalījās pasākumā par žūrijas 2018 grāmatu kolekciju.
Visvairāk laika tika atvēlēts Digitālo aktivitāšu centra apmeklēšanai. Ekskursantus iepazīstināja ar Latgales Centrālo bibliotēku un ļāva darboties ar Digitālā centra tehnoloģisko aprīkojumu- divriteni, virtuālās realitātes brillēm, KINECT kustību viktorīnām, Xbox konsolē spēlējamu velospēļu kolekciju. Laiks pagāja ļoti ātri. Bija jādodas uz mājām.
Ekskursijas dalībnieki pateicas visiem, kas palīdzēja īstenot šo ekskursiju: mūsu šoferim Andrim Triznam, Priežmalas skolas kolektīvam un skolotājām Lijai Eglei un Annai Abužei, Kastuļinas pagasta pārvaldei un Aglonas novada domei. Īpaši gribu pateikties žūrijas dalībniekiem un viņu vecākiem par ieguldīto darbu. Gaidu lasītājus „Bērnu/jauniešu/vecāku žūrijas 2019” sezonā.

Informāciju iesniedza: Ausma Saratova, Kastuļinas pagasta bibliotēkas vadītāja, ekskursijas vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv