Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Kastuļinas bibliotēkas žūrijas dalībnieki ekskursijā

Saturs atjaunots: 14.06.2018.

Katra mācību gada beigās Lasīšanas veicināšanas programmas „ Bērnu/jauniešu/vecāku žūrija” dalībnieki brauc  ekskursijā. Šī tradīcija turpinās arī šogad. „ Bērnu/jauniešu/vecāku žūrijas 2017” eksperti 25. maijā apmeklēja Rēzeknes pilsētas bērnu bibliotēku un Latgaliešu rakstniecības muzeju. Par bērnu bibliotēku ekskursantiem interesanti stāstīja un to parādīja vecākā bibliotekāre Ineta Kuzņecova. Bija interesanti redzēt pašas mazākās un pašas lielākās grāmatas, Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi, spēles un vēl daudz ko citu.

Pa ceļam no bibliotēkas uz Latgaliešu rakstniecības muzeju bija iespēja apskatīt pilsētu. Ar muzeja eksponātiem mūs iepazīstināja latgaliešu rakstniecības muzeja izveidotājs un īpašnieks Pīters Lõcs. Te ir par ko paklausīties un ko apskatīt. Eksponātu klāsts ārkārtīgi liels. Mēs ieteicam arī citiem to apmeklēt.

Ekskursijas dalībnieki pateicas visiem, kas palīdzēja īstenot šo ekskursiju: mūsu šoferim Edgaram Kampānam, Priežmalas skolas kolektīvam un skolotājām Lijai Eglei un Annai Abužei, Kastuļinas pagasta pārvaldei un Aglonas novada domei.

Lasīšanas veicināšanas programma ”Bērnu/jauniešu/vecāku žūrija 2018” ir klāt!

Gaidām  jaunus un aktīvus lasītājus!

Kastuļinas pagasta bibliotēkas vadītāja,
ekskursijas vadītāja Ausma Saratova.

Ekskursijas foto: