Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Kļūsti par Daugavpils teātra aktieri!

Saturs atjaunots: 20.04.2018.

Ja esi gatavs mainīt savu ikdienu, ierasto ritmu un saistīt savu dzīvi ar teātri, tad tas ir domāts Tev! Daugavpils teātris piedāvā unikālu iespēju – kļūt par  aktieri! Un jau šobrīd ir sākusies uzņemšana, Latvijas Republikas Izglītības ministrijas apstiprinātajā, trešā profesionālā līmeņa apmācībā ar specialitāti – Teātra aktieris. Studijas  organizē Daugavpils teātris sadarbībā ar Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolu „Saules skola ”.

Apmācības notiks „Saules skolā”, sākot ar 2014. gada 1. septembri. No apmācībām Kultūras akadēmijā šis piedāvājums atšķirsies ne tikai ar apmācību ilgumu, bet arī ar to, ka absolventi pēc skolas beigšanas neiegūs bakalaura grādu, toties kļūs par diplomētiem speciālistiem ar darba vietu teātrī, jo kurss pirmkārt tiek formēts ar mērķi papildināt Daugavpils teātra trupu.

Kursā var tikt ieskaitītas personas vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kam ir atestāts par vidējo izglītību. Dokumentus sākot no 2. jūnija līdz  31. jūlijam ir jāiesniedz Saules skolā (Parādes iela7). Sīkāka informācija Saules skolas mājas lapā http://www.saules.lv/.

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv