Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Konference LatSTE 2016

LatSTE (Latvijas Sabiedrības Tehnoloģiju Ekspozīcija) ir ikgadēja nacionāla mēroga konference, kas ik gadu uz 2-3 dienām kādā no Latvijas pilsētām pulcē skolotājus, skolu vadītājus, izglītības atbalsta organizāciju pārstāvjus, izglītības politikas veidotājus, uzņēmējus, darba devējus, kā arī ikvienu, kuru interesē tehnoloģiju lietojumi un inovācijas izglītībā, karjeras izveidē un uzņēmējdarbībā, lai vienkopus runātu par karjeru digitalizācijas laikmetā un jauniešu lomu tajā.


Šogad 19. pēc kārtas Izglītības inovāciju un tehnoloģiju konference „LatSTE’2016 – Karjera digitālā laikmetā” notika 25. un 26. oktobrī Liepājā vairākās Liepājas Olimpiskā centra zālēs un DALP 5 vidusskolas auditorijās.

Šī gada konferences mērķi bija iedrošināt skolotājus novitātēm; ienest radošumu, sadarbību un inovācijas mācību procesā, izmantojot IKT rīkus; radīt izpratni par izglītošanas alternatīvām nākotnes skolā; sekmēt zināšanu sabiedrības attīstību, daloties pieredzē par IKT izmantošanas iespējām mācību procesā; izzināt darba devēju vajadzības un intereses jauno profesionāļu sagatavošanā; veicināt jauniešu interesi un izpratni par uzņēmējdarbību, kā karjeras izvēles alternatīvu; radīt skolotājiem izpratni par nepieciešamo atbalstu skolas jauniešiem uzņēmējdarbības uzsākšanai, informējot viņus par veiksmes stāstiem informācijas un augstajās tehnoloģijās balstītu ideju pārvēršanā iesācējuzņēmumos jeb StartUp.

Konferencē piedalījās plaši pazīstami Latvijas un ārvalstu eksperti, pedagogi un uzņēmēji. Konferences laikā bija iespēja apmeklēt uzņēmumu ekspozīcijas, radošās darbnīcas kā arī doties ekskursijās uz uzņēmumiem un skolām. Brīvajā laikā iepazināmies ar Liepājas pilsētas ievērojamākajām vietām.

Gribam teikt paldies SIA “AJ GRAVELS” un vadītājam Jurim Butēvicam , kā arī Aglonas novada domei par atbalstu Aglonas novada izglītības iestāžu vadītājiem un skolotājiem piedalīties šajā konferencē,  gūt jaunas zināšanas, izbaudīt Liepājas vējus, redzēt jūras bēgumu un Baltijas jūras jautro vilni! Paldies!

Informāciju iesniedza: Sandra Rakova, Priežmalas pamatskolas direktore

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv