Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Konkursa “eXperiments” finālā piedalīsies Aglonas vidusskolas komanda

Noslēgusies Latvenergo koncerna 8. un 9. klašu skolēnu erudīcijas konkursa “eXperiments” neklātienes kārta. Ir noskaidrotas sešas komandas, kas sākušas gatavoties konkursa izšķirošajai spēlei televīzijā. Fināla norise būs redzama LNT tiešraidē 12. maija vakarā. Un arī šogad Aglonas vidusskolas komanda pārstāvēs Latgales reģionu. ”eXperiments” uzvarētāji iegūs galveno balvu – ceļojumu uz gleznaino Horvātiju.

Pēc vairāku mēnešu dalības konkursa neklātienes kārtā internetā labākos rezultātus Latvijas reģionu – Latgales, Zemgales, Vidzemes, Kurzemes, Rīgas un Rīgas pilsētas – konkurencē un ceļazīmi uz fināla spēli televīzijā ieguvušas sešas erudītākās 8. un 9. klašu skolēnu komandas:

·         Aglonas vidusskolas komanda “Motori” no Latgales reģiona,
·         Jelgavas Valsts ģimnāzijas komanda “Sestais Elements” no Zemgales reģiona,
·         Sikšņu pamatskolas komanda “Atomi123” no Vidzemes reģiona,
·         Saldus 2.vidusskolas komanda “Man Patīk” no Kurzemes reģiona,
·         Ropažu vidusskolas komanda “Zibenzibšņi” no Rīgas reģiona,
·         Rīgas Juglas vidusskolas komanda “Ansis un troļļi” no Rīgas pilsētas.

Konkursa noslēguma spēlē finālistiem būs jārisina dažāda veida uzdevumi, kur noderēs gan skolā iegūtas zināšanas, gan radošā domāšana, atjautība, ātra reakcija un veiksme. Komandu sniegumam klātienē sekos līdzi raidījuma vadītājs Kristaps Tālbergs, bet rezultātus izvērtēs pieredzējusi un kompetenta Latvenergo ekspertu žūrija. Par savu favorītkomandu ikviens varēs balsot tiešsaistē, konkursa mājaslapā www.experiments.lv.

Novēlēsim Aglonas vidusskolas komandai “Motori” motora spēku un kļūt par uzvarētājiem!