Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Konkurss jauniešiem “Izstāsti man savu pasaules stāstu!”

Ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 15 – 32 gadiem ir iespēja pieteikties konkursā “Izstāsti man savu pasaules stāstu”. Konkursa mērķis ir pievērst jauniešu uzmanību attīstības sadarbībai, kas ir efektīvs veids kā veicināt visas pasaules attīstību. Radošais darbs var būt esejas, video, dzejoļa, kolāžas vai pat dziesmas formā. Radošo darbu kopā ar pamatojumu gaidām līdz 15. oktobra plkst. 23:59 uz e-pastu: konkurss@prae.lv vai aicinām to publicēt sociālajos tīklos (Twitter, Facebook, Instagram), izmantojot mirkļa birkas #EYD2015, #Attist_sadarb un #Pasaulesstasts.

Visradošāko un interesantāko darbu noteiks īpaši šim konkursam izveidota žūrija. Konkursa rezultāti tiks publicēti Eiropas gads attīstībai 2015 mājaslapāhttps://europa.eu/eyd2015/lv/tell-me-your-world-story un Eiropas gads attīstībai 2015 Twitter kontā https://twitter.com/Attist_sadarb līdz 30.oktobrim. Ar konkursa uzvarētāju un veicināšanas balvu ieguvējiem organizatoru pārstāvis sazināsies personiski.

Labākā darba autors, kas iegūs konkursa galveno balvu – ceļojumu uz kādu no Latvijas attīstības sadarbības partnervalstīm, un veicināšanas balvu ieguvēji tiks apbalvoti Eiropas gada attīstībai noslēguma ceremonijā novembrī.

Konkursu rīko Latvijas Republikas Ārlietu ministrija un biedrība “Latvijas platforma attīstības sadarbībai”.

Vairāk informācijas:
Nolikumu skatīt: http://ej.uz/pasaules_stasts
Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Dagni Dāboliņu tel.67812241 vai rakstot uz konkurss@prae.lv.

Avots:  Biedrība “Krāslavas rajona partnerība”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv