Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Labdarības akcija „Siltais vakars”

 Tuvojas cerību un gaidīšanas laiks – Ziemassvētki. Šajā laikā tā vien gribas dalīties mīlestībā, sniedzot ikvienam siltu smaidu, mīļu vārdu vai palīdzīgu roku. Tas ir laiks, kad Tu un es – mēs kopā – varam izdarīt tik daudz, vien atverot savas sirdis un daloties mīlestībā. Īstais laiks, lai atcerētos par tiem cilvēkiem, kam dzīvē nav tik ļoti veicies kā mums. Palīdzēt viņiem noticēt brīnumam!

Noritēja labdarības akcija „Siltais vakars”, kas notika 11. decembrī SAC „Aglona”. Mēs – LSK Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu komitejas Grāveru nodaļa sadarbībā ar Grāveru Kultūras nama pašdarbniekiem un skolēniem no Grāveru pamatskolas, iepriecinājām SAC „Aglona” iemītniekus ar dziesmām, dejām, dzejoļiem un dažādiem mājās gatavotiem gardumiem. Ar Grāveru pagasta iedzīvotāju palīdzību tika savākti ziedojumi – dāvanas SAC „Aglona” iemītniekiem. Pēc koncerta SAC „Aglona” iemītnieki nobaudīja mūsu cienastus.

Pateicamies Grāveru pagasta iedzīvotājiem un Grāveru Pareizticīgās baznīcas tēvam Viktoram par dāsnumu un piedalīšanos labdarības akcijā. Lai gaiši un priecīgi Ziemassvētki!

Informāciju un foto iesniedza LSK Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu komitejas Grāveru nodaļas vadītāja Margarita Mickeviča

Sadaļā Fotogalerijas ir apskatāmas labdarības pasākuma fotogrāfijas.

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv