Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Labdarības akcija

Saturs atjaunots: 20.06.2013.

Kopā darot visvienkāršāko un tajā pašā laikā visgrūtāko patiesību – darīt labu citiem un palīdzēt grūtībās nonākušajiem – ir sevišķa misija, kas ienes pozitīvismu ikdienā.  Jau otro reizi  “Rīgas satiksmes” biedrības “Arodbiedrību  koordinācijas centrs” dalībnieki  rīkoja labdarības akciju, kas priecēs Aglonas novada maznodrošinātos un daudzbērnu ģimenes.

Turpinot jau iesākto tradīciju, palīdzēt tiem, kam klājas tagad visgrūtāk, labdarības akcijas dalībnieki uz  Aglonas Sociālo dienestu atveda mazlietotas mantas – apavus, apģērbus, bērnu rotaļlietas.

Arodbiedrību koordinācijas centrs palīdzīgu roku Aglonas novadam  pirmo reizi sniedza 2010.gadā, kad arī tika atvestas mantas, kuras saņēma maznodrošinātās ģimenes.

Aglonas novada Sociālais dienests  pateicas par sniegto palīdzību, par ieguldījumu visiem šīs labdarības akcijas dalībniekiem un organizētājiem.

Biedrības “Arodbiedrību koordinācijas centra” valdes loceklim Osvaldam Sausverdam un kultūras darba organizatorei Sofijai Kļaviņai, biedrības “Arodbiedrību koordinācijas centrs” juristei Vilmai Valainei – par atbalstu labdarības pasākuma organizēšanā:

- Autobusa vadītājam Aleksejam Karpovam, par labdarībai nodoto mantu iekraušanu un izkraušanu;

- Visiem Rīgas satiksmes darbiniekiem, kuri piedalījās labdarības akcijā.