Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Labdarības Bumbu rallijs Aglonā

Labdarības Bumbu rallijs ir atrakcija, kur Aglonas novada iedzīvotāji un viesi 8. augustā plkst. 21.00 varēs vērot, kā krāsainas bumbas Tartakas upē trauksies uz finiša līniju, izcīnot saviem īpašniekiem varenas balvas. Dalības biļetes varēs iegādāties Rallijs notiks Aglonas novada svētkos 2015. gada 8. augustā, biļešu iepriekšpārdošana sākās 25.jūlijā. Iegūtie līdzekļi nonāks labdarībai – jauniešu ideju projektiņiem.

Labdarības bumbu rallija ideja ir pērkot biļeti par 2 EUR vai 3 par 5 EUR saņem savu unikālo bumbas numuru, kas ļauj tās īpašniekam izcīnīt balvu. Rallija starts tiek dots un visas numurētas bumbas tiek no viena maisa iebērtas upē, nejaušā secībā un rallija finišs notiks speciāli izveidota koridorā upes labajā krastā.

Bumba ir finišējusi, kad tā pārpeldējusi pāri noteiktajai finiša līnijai vai sasniegusi noteiktu punktu. Pirmās finišējošas bumbas saņem balvas no atbalstītājiem.

Labdarības bumbu rallijs paredzēts, ka notiks Aglonas, Preiļu, Līvānu, Riebiņu un Vārkavas novadu svētku ietvaros. Tātad, Viduslatgales pārnovadu fonds plāno organizēt 5 Labdarības bumbu rallijus.

Iegūtie līdzekļi tiek novirzīti labdarībai – Jauniešu ideju projektu konkursam un tā ietvaros atbalstāmajām iedzīvotāju iniciatīvām Viduslatgales pārnovadu fonda teritorijā.

aglonas rallijs_noteikumi

Es ticu, ka kopā mēs spēsim savākt līdzekļus, lai varētu realizēt daudzas Jauniešu idejas Aglonas, Līvānu, Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadā.

Informāciju iesniedza: Inese Šuksta, Labdarības Bumbu rallija organizatore tālr. (+371) 27130411

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv