Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Labdarības koncertuzvedums „Atver sirdi un dvēseli!”

26.decembrī, jau trešo gadu, Aglonas kultūras centrā notika Ziemassvētku labdarības koncertuzvedums „Atver sirdi un dvēseli!”. Šogad tika vākti ziedojumi Aglonas novada aizbildņu ģimenēm. Pasākumā piedalījās Aglonas KC popgrupa „M.A.L.A.”, Aglonas bazilikas jauktais koris, dziedošie „Cāļi” Dagnija Poļakeviča un Elizabete Spalve, Priežmalas pamatskolas skolotājas Karīna Stivriņa un Sandra Rakova . Īpašie viesi bija Miltiņu ģimene – ARNIS MILTIŅŠ – ģitāra, balss (dziesmu autors, dziedātājs, pedagogs, savulaik TV raidījuma „Alfona māja” vadītājs, AKKA/LAA gada Bezgalības balvas ieguvējs), JĀNIS MILTIŅŠ – taustiņinstrumenti, balss (Latvijas Mūzikas akadēmijas students, pedagogs, grupu „FLEX-A-TONE” un VIA”EGLE” taustiņinstrumentālists). Sirsnīgs paldies visiem dalībniekiem!

Aglonas kultūras centrs un Aglonas novada bāriņtiesa saka lielu paldies visiem jaukajiem un sirsnīgajiem cilvēkiem un uzņēmumiem – SIA „Šafrans”, SIA „AV Būvnieks” un Rēzeknes augstskolai,  kas nepalika vienaldzīgi un ar saviem ziedojumiem palīdzēja novada aizbildņu ģimenēm un dāvāja tiem svētku sajūtu. Tika saziedotas visdažādākās mantas, kas padarīs šo ģimeņu ikdienu labāku un vieglāku. Krievijas ģenerālkonsuls bērniem dāvāja iespēju apmeklēt Jaungada pasākumu „Jaungada piedzīvojumi Karību jūrā” Maskavas teātrī, Daugavpilī, kur bērni saņēma arī saldumus.

Vēlam laimīgu, veselīgu un bagātu Jauno gadu! Lai nepietrūkst gaišu domu, siltu smaidu un labas omas Jaunā gadā dzīvojot!

Aglonas kultūras centra kultūras metodiķe,

Gunta Gulbe