Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Labdarības pasākums Aglonas internātvidusskolā

Zenta Mauriņa ir teikusi: ’’ Prieks ir izstarot un izdalīt. Izdalīt to, kas mums pieder, vienalga, vai tā būtu maize vai māja, doma vai sapnis, un zināt, ka ir kāds, kas to saņem’’.  Ziemassvētki ir laiks, kad dāvanu un prieka nekad nevar būt par daudz.

Gada nogalē Aglonas novada biedrība ‘’Neaizmirstule’’ nolēma radīt svētku sajūtu Aglonas internātvidusskolas bērniem, sarūpējot viņiem ikdienā tik ļoti nepieciešamās lietas – krūzītes, šampūnus, dušas želejas, zobu pastas un citas noderīgas mantas. Labdarības akcijas laikā biedrības vadītāja Inta Reča iesaistīja skolēnus meistardarbnīcā, kuras laikā pašu rokām tika izgatavota dāvaniņa.
Labdarības akcija noslēdzās ar sirsnīgu Ziemassvētku pasākumu, kurā uzstājās skolas skolēni kopā ar dziedošo Igauņu ģimeni. Pasākuma sākumā A.Brigaderes pasaku lugas varones Maija un Paija atgādināja klātesošajiem par cilvēciskām vērtībām, ko varēja ieraudzīt Maijas spējā piedot un Paijas uzņēmībā laboties. Koncerts deva daudz pozitīvu emociju, kā arī lika aizdomāties par dzīves vērtībām, kļūt draudzīgākiem un labestīgākiem.
Skolas kolektīvs no sirds pateicas visiem, kuri mūs atbalsta un dod spēku būt tādiem, kādi esam. Paldies visiem ziedotājiem – biedrības biedriem un atbalstītājiem!
Labdarības akcija notika projekta Nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/003/1/L/030/2014 „Atbalsts Aglonas novada biedrības „Neaizmirstule” darbībai” ietvaros.

Informāciju un foto iesniedza: Biedrības “Neaizmirstule” biedre Māra Ušacka

Sadaļā Fotogalerijas ir apskatāmas labdarības pasākuma fotogrāfijas.

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv