Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Labestības un sirsnības svētki Priežmalē

Februāra mēnesī un martā Priežmalē notika labestības, sirsnības un mīlestības pilni pasākumi.

17.februāra vakarā Priežmalas pamatskolas pasākumā „Mīlas burvība dažādās valodās” skanēja populāras dziesmas par mīlestību. Skolotāja Karina Stivriņa kopā ar dramatiskā pulciņa dalībniekiem organizēja koncertu, kurā piedalījās gan skolas ansambļi, gan individuālie izpildītāji. Vakara noslēgumā skolas pašpārvaldes līderu vadībā notika diskotēka. Skolēnu vecāki tika aicināti uz tikšanos Priežmales ģimeņu atbalsta centrā.

18. februārī Kastuļinas TN aicināja uz tradicionālo Valentīndienas pasākumu, kurā tika sumināti kāzu gadadienu jubilāri. Šogad tie bija 6 pāri: Koka jeb Ceriņu kāzas šogad svinēs Lilija un Sergejs Bekiši, Rožu kāzas – Marija un Eduards Fedosovi, Porcelāna kāzas – Marina un Jurijs Radunajevi, bet Žannai un Genādijam Pokšāniem, Lidijai un Jurijam Pokšāniem, Larisai un Aleksandram Fadejeviem šis ir Pērļu kāzu gads. Visus gaviļniekus un pasākuma dalībniekus priecēja Grāveru TN dejotājas un Kastuļinas TN pašdarbnieki.

Par pavasara tuvošanos vēsta aizvien biežāk spīdošā saule, kūstošais sniegs un jautra Meteņu svinēšana. Priežmalē tie vienmēr ir gaidīti svētki. Ar dziesmām, dejām, jautrām atrakcijām un gardo pankūku ēšanu tika pavadīta ziema un sagaidīts pavasaris.

Arī marts iesākās ar sirsnīgiem svētkiem, kuri bija veltīti Starptautiskajai sieviešu dienai. 9. martā Kastuļinas TN viesojās Konstantinovas pašdarbnieki ar brīnišķīgu koncertu – sieviešu vokālais ansamblis „Vēja zvans”, deju grupas „Magnolija” un „Dzirkstelītes”. Īpaši sirsnīgi bija bērnu priekšnesumi – Alises Katiņas dziesmas par māmiņu, Ilonas, Arinas un Valērijas dziesma Jolantas un Lauras ģitārspēles pavadījumā, kā arī jautrās dejas Kastuļinas TN mazo dejotāju izpildījumā. Pasākuma noslēgumā visām daiļā dzimuma pārstāvēm tika dāvāti saulaini tulpju ziedi. FOTOGALERIJA.

Informāciju iesniedza: Inese Nikitina, Kastuļinas TN vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv