Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Labie darbi Aglonā

31.jūlijā Daugavpilī sākās  Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne organizētā velotūre  „10 labi darbi 10 dienās”, kuras laikā jauniešiem ir iespēja apceļot 11 Latvijas vietas, satikt tur dzīvojošos jauniešus un kopā veikt 10 labus darbus, lai veidotu labāku un sakārtotāku vidi sev apkārt. 1. augustā jauniešus sagaidīja arī Aglonas novads. Aglonā jauniešu labais darbs ritēja Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrā, gatavojot siena zvaniņa figūru pamatnes, kas  tiks izmantotas 4.augusta pasākuma “Aglonas novads un es tajā” dekorācijām.

Kā atzīmēja Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne Daugavpils vadītāja Sanita Suveizda, šāda akcija Latvijā notiek jau ceturto gadu, Daugavpils nodaļa gan tajā  piedalās pirmo reizi, un tā ir vienreizēja iespēja veikt labos darbus. Aglonā labo darbu veica piecpadsmit jaunieši no visas Latvijas. Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centra pagalmā tika sietas 3 metru garas siena virves, no kurām tika veidoti zvaniņi.

 

 

 

Velotūre turpināsies caur  Rēzekni, Atašieni, Pļaviņām, Cēsīm, Valmieru, Rīgu, Dobeli un 10.augusta vakarā noslēgsies Saldū.  Jauniešiem būs iespēja palīdzēt veciem cilvēkiem, daudzbērnu ģimenēm, piedalīties sakopšanas darbos un dažādās citās aktivitātēs.