Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Lāčplēša dienu un Valsts dzimšanas dienu gaidot

Saturs atjaunots: 12.11.2013.

Aglonas novada Tēvzemes nedēļas ietvaros tiks organizēti daudzi un dažādi sarīkojumi, kas mums ikvienam rosinās piederības, atbildības un kopības sajūtas pret savu tautu, zemi, tautas kultūras mantojumu, senčiem un tautas lolotu suverēno valsti.

10.novembrī, sagaidot Latvijas 95. dzimšanas dienu un Lāčplēša dienu, Aglonas KC no plkst. 14:00 līdz 15:00 novada iedzīvotāji un viesi mīļi aicināti un gaidīti piedalīties sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas akcijā.

 

Plkst. 15:00 Tēvzemes nedēļas ieskaņu koncerts “Dziesma Latvijai un ikvienam”. Piedalās – Aglonas KC jauktais vokālais ansamblis, Vārkavas novada jauniešu folkloras kopa “Sudobri”, TDA “Saime” no Daugavpils.

No visām dienām, kuras atceramies sakarā ar Brīvības cīņām, visnozīmīgākā ir Lāčplēša diena – 11. novembris – Latvijas armijas svētku diena, Lāčplēša kara ordeņa svētki.

Plkst.13:00 Aglonas Sporta hallē Aglonas KC un Aglonas vidusskolas rīkotais novada konkurss “Vīru spēles”, jaunsargu paraugdemonstrējumi un Zemessardzes prezentācija.
Lāčplēša diena nebūtu iedomājama bez svecītēm un lāpu gājiena.

Plkst 16:00 sāksies lāpu gājiens no Aglonas vidusskolas.
Pēc lāpu gājiena pie Aglonas KC atmiņu ugunskurs ar Latvijas dziesmām un stāstiem par Latviju.
14.novembrī plkst 18:00 Aglonas KC latgaliešu filmas “Vīna vosora deļ vysu” izrāde un tikšanās ar filmas tapšanas darba grupu un aktieriem. Ieeja – ziedojums.

17.novembrī plkst 14:00 Aglonas KC Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīts pasākums, Aglonas novada “Gada cilvēks” un “Gada balva” pasniegšanas ceremonija.

Plkst. 21:00 balle. Spēlē grupa “MIGGLA”.

Pateica viens:
-Dzimtene
Pateica otrs:
-Dzimtene
Pateica trešais:
-Dzimtene
Un radās tauta.
Pateica tauta:
-Dzimtene
Un kļuva tauta mūžīga…
/Ojārs Vācietis/

Informāciju sagatavoja un iesniedza:
Zane Ločmele
Aglonas novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T: 65324573
e-pasts: zane.locmele@aglona.lv