Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Latgales plānošanas reģiona jaunumi un pasākumi

 Aicinām iepazīties ar jaunākajām ziņām par finanšu piesaistes iespējām ko apkopojis Latgales plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centrs.
Plašāku informāciju skatīt www.latgale.lv/esfondi vai  www.esfinanses.lv

J A U N U M I

Meža īpašnieki aicināti iesniegt projektus meža ekonomiskās vērtības uzlabošanai  26.09.2014

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumam “Meža ekonomiskās vērtības uzlabošana” aktivitātē jaunaudžu kopšana un mazvērtīgo mežaudžu nomaiņa.

Pieejams atbalsts radošajiem braucieniem Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmā “Kultūra”  24.09.2014

Ir atvērts šī gada pēdējais pieteikšanās termiņš radošo braucienu atbalstam Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas “Kultūra” ietvaros.

NVA aicina darba devējus veidot subsidētās darba vietas jauniešiem  23.09.2014

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) „Jauniešu garantijas” ietvaros uzsāk atbalsta pasākuma „Subsidētā darba vieta jauniešiem bezdarbniekiem (pasākumi noteiktām personu grupām)” īstenošanu un aicina darba devējus – komersantus, pašnodarbinātās personas, biedrības vai nodibinājumus – pieteikties NVA filiālēs visā Latvijā subsidēto darba vietu izveidei jauniešiem bezdarbniekiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem, kuriem ir grūtāk nekā citiem atrast darbu.

Izsludināts grantu konkurss “No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai 2014″  22.09.2014

Borisa un Ināras Teterevu fonds līdz 26. oktobrim izsludina grantu konkursu “No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai”. Tā nolūks ir atbalstīt nevalstiskās organizācijas, kuras savās kopienās nākamā gada pavasarī vēlas rīkot iedzīvotāju forumu kā pirmo soli ceļā uz vietējo labdarības organizāciju – kopienas fondu.

Darba devēj, dod iespēju izglītotam jaunietim iegūt pirmo darba pieredzi!  22.09.2014

Lai sekmēt jauniešu integrēšanu darba tirgū, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsāk jaunu pasākumu Jauniešu garantijas ietvaros – “Pirmā darba pieredze jaunietim”. Tās ietvaros NVA reģistrēti jaunieši vecumā no 18 līdz 29 gadiem, kuriem ir profesionālā vai augstākā izglītība un kuri šobrīd nemācās pilna laika studijā, varēs gadu strādāt pie darba devēja, lai iegūtu darba pieredzi. Pirmo pusgadu jauniešu algai NVA maksās dotāciju – 160 euro (jaunietim ar invaliditāti 240 euro), bet otrajā pusgadā – NVA dotācija algai būs 100 euro mēnesi (jaunietim ar invaliditāti 200 euro). Savukārt darba devējam būs jānodrošina līdzmaksājums jaunieša algai, kas nedrīkstēs būt mazāka par valstī noteikto minimālo algu.

P A S Ā K U M I

Seminārs Elektroniskās algas grāmatiņas – kas tas ir un kā to lietot?  01.10.2014, Rīga

Š.g.1. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42 aicinām uz praktisko semināru „Elektroniskās algas grāmatiņas – kas tas ir un kā to lietot?”.

Jēkabpilī notiks seminārs par lietvedības un arhīva kārtošanu ES fondu projektos 07.10.2014, Jēkabpils

Zemgales plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs 7.oktobrī pulksten 10, Jēkabpilī, Rīgas ielā 150a, Krustpils novada domes konferenču zālē organizē bezmaksas semināru par lietvedības un arhīva kārtošanu ES fondu projektos.

9 forumi 9 pilsētās par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem  14.10.2014, Gulbenes novads

Laikā no šā gada septembra līdz decembrim Ekonomikas ministrija aicina komersantus uz forumiem „Atbalsts uzņēmējiem”, kas notiks 9 Latvijas pilsētās – Cēsīs, Valmierā, Ogrē, Gulbenē, Rēzeknē, Bauskā, Aizkrauklē, Liepājā un Daugavpilī. Lūgums iepriekš reģistrēties dalībai forumā, norādot nepieciešamo informāciju Ekonomikas ministrijas mājaslapā.

Apmācības jauniešu centru darbiniekiem par pieredzes apmaiņu un sadarbības veidošanu jaunatnes darbā “Neturi sveci zem pūra”  22.10.2014, Rēzeknes novads

Aicinām jauniešu centra darbiniekus piedalīties neformālās izglītības apmācībās par pieredzes apmaiņu un sadarbības veidošanu jaunatnes darbā “Neturi sveci zem pūra”. Apmācības paredzētas 2014. gada 1.-3.oktobrī Bauskas novadā, 2014. gada 8.-10.oktobrī Kuldīgā, 2014.gada 15.-17.oktobrī Ogres novadā, 2014. gada 22.-24.oktobrī Rēzeknes novadā un 2014. gada 22.-24.oktobrī Amatas novadā. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

9 forumi 9 pilsētās par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem  24.10.2014, Rēzekne

Laikā no šā gada septembra līdz decembrim Ekonomikas ministrija aicina komersantus uz forumiem „Atbalsts uzņēmējiem”, kas notiks 9 Latvijas pilsētās – Cēsīs, Valmierā, Ogrē, Gulbenē, Rēzeknē, Bauskā, Aizkrauklē, Liepājā un Daugavpilī. Lūgums iepriekš reģistrēties dalībai forumā, norādot nepieciešamo informāciju Ekonomikas ministrijas mājaslapā.

9 forumi 9 pilsētās par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem  02.12.2014, Daugavpils

Laikā no šā gada septembra līdz decembrim Ekonomikas ministrija aicina komersantus uz forumiem „Atbalsts uzņēmējiem”, kas notiks 9 Latvijas pilsētās – Cēsīs, Valmierā, Ogrē, Gulbenē, Rēzeknē, Bauskā, Aizkrauklē, Liepājā un Daugavpilī. Lūgums iepriekš reģistrēties dalībai forumā, norādot nepieciešamo informāciju Ekonomikas ministrijas mājaslapā.

Avots: Latgales plānošanas reģions Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centrs

 

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv