Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Latgales plānošanas reģions izsludina konkursu ’’Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2018’’

Šī gada rudenī Latgales plānošanas reģiona (LPR) Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) ar LPR Attīstības padomes atbalstu organizē konkursu ’’Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2018’’.
Konkurss tiek organizēts jau piekto gadu un tā mērķis ir apzināt un godināt Latgales plānošanas reģiona uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību Latgales reģionā. Konkurss arī veicina Latgales plānošanas reģiona uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Latgalē.

Šogad konkurss paredz godināt uzņēmumus 5 nominācijās – Gada amatnieks/mājražotājs, Gada tūrisma pakalpojuma sniedzējs, Sociāli atbildīgs uzņēmums, Gada inovācija un Gada jaunais komersants.
Tiesības izvirzīt pretendentus konkursam “Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2018″ ir jebkuram iedzīvotājam, organizācijai, uzņēmuma kolektīvam, komersantam, biedrībai, iestādei un pašvaldībai.
Tā kā konkurss norisinās jau piekto gadu, arī šogad izsludinātā konkursa nolikums nosaka, ka iepriekšējo gadu uzvarētāji nevar pieteikt savu dalību tajā pašā konkursa nominācijā.
Konkursa norise notiek no 2018. gada 1. oktobra līdz 2018. gada 18. novembrim.
Konkursa nolikums, vērtēšanas kritēriji un pieteikšanās anketas ir skatāmas un lejuplādējamas Latgales plānošanas reģiona portālā www.lpr.gov.lv, kā arī reģiona pašvaldību mājaslapās. Aizpildītas anketas līdz 01.11.2018 ir jānogādā  Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrā  Daugavpilī, Saules ielā 15 (LV-5401) personīgi, pa pastu vai sūtot elektroniski uz e- pasta adresi luc@lpr.gov.lv.

Konkursa NOLIKUMS

Avots: Latgales plānošanas reģions

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv