Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Latgales reģiona Tūrisma asociācija “Ezerzeme” īsteno vērienīgāko mārketinga kampaņu tās vēsturē

Lauku Atbalsta dienests ir apstiprinājis Latgales reģiona Tūrisma asociācijas “Ezerzeme” iesniegto projektu „Mārketinga kampaņa Latgales reģiona lauku tūrisma attīstībai un popularizēšanai” ar kopējo summu 144 812,00 eiro. Projekta mērķis ir veicināt sadarbību starp Latgales tūrisma uzņēmējiem un tūrisma nozares izaugsmi Latgalē, īstenojot līdz šim apjomīgāko un inovatīvāko tūrisma mārketinga kampaņu. Aglonas novads arī piedalās šajā projektā.

 Projekta aktivitāšu ieviešanai ir paredzēti divi gadi un šajā laikā Latvijas un ārvalstu tūristu prātos Latgale iezīmēsies kā nesteidzīgas, bet nemitīgas attīstības reģions, kurā var „ienirt”, lai atpūstos no pilsētas steigas, nesteidzīgi ar ģimeni izbaudīt atvaļinājumu, ieklausīties dabā, apmeklēt kultūras pasākumus un tūristu iecienītas vietas, bagātinot sevi ar vēl nenojaustām sajūtām.  LRTA “Ezerzeme” mērķis ir parādīt Latgali kā viesmīlīgu un patīkamu dzīves telpu, kas ir bagāta ar aizrautīgiem cilvēkiem, skaistām ainavām, attīstītu tūrisma vidi, komfortablām naktsmītnēm, gardiem ēdieniem, iespaidīgu kultūrvēsturi un aizraujošiem tūrisma objektiem. Tā ir Latgale, kuru mēs pazīstam un, kuru vēlamies, lai redz arī citi!

Šī projekta pievienotā vērtība ir sadarbība starp Latgales reģiona lauku tūrisma uzņēmējiem, īstenojot vairākas apjomīgas aktivitātes, svarīgākā no kurām ir – četri tematiskie tūrisma ceļi, kas ceļotāju izvedīs caur visiem Latgales novadiem. Atpazīstamības veicināšanai tiks izstrādāta jauna tūrisma vizuālā identitāte un mārketinga kampaņa, kas tiks īstenota ne tikai Latvijā, bet arī kaimiņvalstīs- Lietuvā un Igaunijā. Sadarbības rezultātā tiks izstrādāta visaptveroša Latgales reģiona lauku tūrisma mārketinga koncepcija un jauns tūrisma produkts ar mērķi izcelt Latgales identitāti, padarīt Latgali par iecienītu tūrisma galamērķi, attīstīt reģiona lauku tūrisma un viesmīlības nozari un sekmēt tūristu skaita pieaugumu Latgales reģiona uzņēmumos.

Projektā ir iesaistītas visas Latgales pašvaldības un novadi, kā arī vienpadsmit stratēģiskie projekta partneri – tūrisma uzņēmumi. Projekta rezultātā Latgales tūrisma nozares pārstāvji iegūs jaunu vizuālo identitāti un mārketinga rīku, ko varēs izmantot ikviens tūrisma uzņēmējs vai pašvaldība sava novada tūrisma piedāvājuma popularizēšanai.

*Projekts “Mārketinga kampaņa Latgales reģiona lauku tūrisma attīstībai un popularizēšanai” (Nr. 19-00-A01630-000003 tiek īstenots  Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Sadarbība” apakšpasākuma “Atbalsts lauku tūrisma attīstības veicināšanai” ietvaros. Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku Atbalsta dienests.

Avots: Latgales reģiona Tūrisma asociācijas  “Ezerzeme”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv

 • Meklēt lapā

 • Sadaļas

 • Tematiskās ziņas

 • Jaunākie raksti

 • Jaunākais forumā

 • Rakstu arhīvs

 • Baneri

  Latvijas Republikas Saeima

  Latvijas Republikas Prezidents

  Latvijas Republikas Ministru kabinets

  LATGALES PLĀNOŠANAS REĢIONS

  ziņo KNAB

  Eiropas Savienibas

  LV.lv

  Eiropas Regionalas attistibas fonds (ERAF)

  Eiropas Socialais fonds (ESF)

  Latvija, e-latvija, celvedis

  Valsts regionalas attistibas departaments

  Eiropas Savienibas strukturfondi

  Eiropas Lauksaimniecibas fonds lauku attistibai (ELFLA)

  Klimata parmainu finansu instruments

  Lauku atbalsta dienests

  EKOTUR

  LMT Latvijai

  E-veselība

  Bērnu tiesības

  Altum

  NVA vakanču portāls

  Kraslavas mezsaimnieku apvieniba

  Kaimiņu ceļš

  Elektrības piedāvājums

  Latgale biznesam

  LATGALES PLĀNOŠANAS REĢIONS