Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Latgales reģiona tūrisma uzņēmēji papildina zināšanas un apkopo sezonas rezultātus

Latgales reģiona tūrisma asociācija Ezerzeme, sadarbībā ar LIAA Tūrisma departamentu un Latgales pašvaldībām, oktobrī un novembrī tūrisma uzņēmējiem, speciālistiem un interesentiem organizē ikgadējo mācību semināru ciklu, kas šoruden noritēs ar saukli” Veiksmes atslēga-mūsu pašu rokās!”


Tūrisma nozare ieņem nozīmīgu lomu Latgales tautsaimniecībā.Jau iepriekšējā gada reģiona tūrisma konferencē tika pieņemts lēmums, balstoties uz esošajām iestrādēm un apvienojot spēkus, pilnveidojot prasmes un ceļot kvalitāti, nostiprināt tūrisma nozari kā augsta pakalpojuma kvalitātes sektoru, lai veidotu Latgali par pievilcīgu un populāru tūristu galamērķi gan Latvijas, gan ārvalstu tūristiem. Latgale kā pievilcīgs un interesants tūrisma galamērķis arī šosezon ir sevi gana labi pierādījusi- tūristu skaits neapšaubāmi ir audzis. Taču ilgtspējīga nozares attīstība ir iespējama tikai ar stipriem uzņēmējiem un speciālistiem, kas nepārtraukti pilnveido zināšanas un spēj radīt inovatīvus tūrisma produktus un sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, sekojot mūsdienu pieprasījuma straujajām izmaiņām.
Šogad aicināsim uz lekciju ciklu, kas vairāk dos zināšanas un novatoriskas idejas ikkatram vienam kā cilvēkam un profesionālim. Esam aicinājuši dalīties ar zināšanām un pieredzi par paaudžu un tehnoloģiju straujajām izmaiņām Latvijā atpazīstamo žurnālistu Haraldu Burkovski, par darbu ar klientu un sevi praktisko psiholoģi Ivetu Aunīti, par vietas stāsta izveidi muzeju darba profesionāli Inetu Zelču-Sīmansoni, par mājas lapu pareizu veidošanu datorjomas speciālistus Jāni Bautru un Andreju Mieriņu, par labu tūrisma foto veidošanu fotogrāfu un tūrisma speciālistu Aleksandru Tolopilo un par tendencēm pasaules tūrisma attīstībā un Latgali to kontekstā Latvijas tūrisma guru Andri Kleperi. Šogad semināri notiks mazajās Latgales pilsētās, sniedzot iespēju apskatīt tūrisma objektus vietās, kur ne tik bieži tiekam-Līvānos, Dagdā, Kārsavā, Preiļos, Balvos un Ludzā. Tiks piedāvāta iespēja izbraucienā pilnveidot sadarbību un smelties pieredzi kaimiņu uzņēmumos tepat Latgalē.
Latgales reģiona tūrisma asociācija Ezerzeme 2. decembrī aicina uz Latgales tūrisma konferenci, kura šogad notiks Ludzā. Tūrisma konferences laikā apkoposim šīs sezonas rezultātus un aicināsim smelties spēkus un iedvesmu Latgales veiksmīgāko uzņēmēju, pašvaldību pieredzes stāstos, izvēlēties tuvākos praktiskos uzdevumus tūrisma attīstībai. Arī šogad konferences noslēgumā tiks apbalvoti labākie Tūrisma jomā 2016. gadā Latgalē. Konferenci vadīs populārais latgalietis Aivars Mackevičs.
Piesakieties mācībām un konferencei savos Tūrisma informācijas centros vai LRTA Ezerzeme.
Pielikumā mācību semināru PROGRAMMA, Tūrisma konferences PROGRAMMA un NOLIKUMS  izvirzīšanai labāko apbalvošanai.
Ko paši spēsim, ko veiksim-tik stipri būsim!

Latgales tūrisma apmācību kurss” Veiksmes atslēga-mūsu pašu rokās!”

Avots: Ludzas novada Tūrisma informācijas centrs

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv