Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

LATVIJA ES – 10 GADUS KOPĀ AR SAVĒJIEM

  

 

Maija sākumā Latvijā tiek atzīmēta “Eiropas nedēļa”, kas šogad sāksies 1. maijā, kad Latvija atzīmē tieši desmit gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, un noslēgsies 9. maijā, kad visā Eiropas Savienībā svin Eiropas dienu.  Par godu desmitgadei atskatīsimies, kā šajā laikā ir gājis un kā esam attīstījušies.

Desmitgades ietvaros sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas biroju notiks diskusijas un izstādes 9 Latvijas pilsētās, kurās tiks runāts par to, kā esam dzīvojuši un attīstījušies ES sastāvā, atcerēsimies savas un citu prognozes, pārbaudīsim, kā tās ir piepildījušās un kādas tās ir šodien. Eiropas Komisijas pārstāvniecība ir apkopojusi pašvaldību sniegto informāciju pasākumu kalendārā, kas pieejams šeit:   http://www.esmaja.lv/lv10es_pasakumu_kalendars.

Projektu finansē no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem. Tās mērķis ir sabiedrības informēšana par Eiropas Savienību. Kampaņu īsteno un lapu uztur aģentūra LEAD Korporatīvā komunikācija.

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv