Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Latvijas orientēšanās federācijas aicinājums skolām

Latvijas Orientēšanās federācija aicina piedalīties lielākajās jaunatnes orientēšanās sacensības Latvijā – Latvijas skolu orientēšanās kauss. Sacensības notiks 20. aprīlī Siguldā. Lai piedalītos, nepieciešama skolas komanda, kurā ir vismaz trīs dalībnieki. Tas ir pa spēkam jebkurai Latvijas skolai !

Orientēšanās sacensības skolēniem notiks četrās vecuma grupās, turklāt tās norisināsies pilsētā. Sacensību programmā paredzēts individuālais kvalifikācijas skrējiens, kurā piedalīsies visi dalībnieki un pusfināla un fināla skrējieni ar kopējo startu, kuriem kvalificēsies tikai ātrākie. Priekšsacīkstes nepārvarējušie dalībnieki varēs izklaidēties, izmēģinot Latvijas Gāzes orientēšanās spēli “Latvija” un piedalīties Latvijas Zaļā punkta “Šķirošanas skrējienā”.

Skolu kopvērtējumā tiks ņemti trīs labākie vienas skolas skolēnu (jābūt vismaz vienai meitenei) rezultāti kvalifikācijā.

Dalība sacensībās ir bez maksas un tai pieteikties varēs līdz 14.aprīlim. Plašāka informācija par sacensībām pieejama to mājaslapā  vai vietnē:

https://www.facebook.com/events/174835482875105/ .

Sacensības rīko Latvijas orientēšanās federācija sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un biedrību“A2”.

Avots: Latvijas orientēšanās federācija

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv