Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Latvijas pensionāru federācija organizē parakstu vākšanas akciju par pensijas palielināšanu

Latvijas pensionāru federācijas Valde (LPF) 2015. gada 25. maijā, izpildot LPF 10. kongresa lēmumu, nolēma organizēt parakstu vākšanas akciju, lai atbalstītu Labklājības ministrijas izstrādātos grozījumus likumā par pensijām.  Likuma grozījumi paredz no š.g. 1. oktobra veikt pensiju indeksāciju palielinātā apmērā, ņemot vērā 50% no algas pieauguma tautsaimniecībā. Finanšu līdzekļi šādas palielinātas indeksācijas veikšanai Valsts sociālās apdrošināšanas budžeta Pensiju fondā ir pietiekamā apjomā.

LPF Valde aicina parakstīties arī par senioru valsts veselības apdrošināšanas sistēmas ieviešanu līdz mūsu valsts simtgadei 2018. gadā, kas ļautu pensionāriem pilnvērtīgi rūpēties par savu veselību. Atbalstu akcijai ar savu parakstu var apliecināt arī cilvēki, kas nav sasnieguši pensijas vecumu. 

Parakstus vāksim līdz 1. jūlijam, sūtīsim Latvijas pensionāru federācijai Rīgā, Bruņinieku ielā 29/31, apkoposim tos un iesniegsim vadības institūcijām. Uz parakstu iesniegšanu aicināsim visu pensionāru organizāciju pārstāvjus. Informāciju par parakstu iesniegšanas vietu un laiku LPF Valde paziņos atsevišķi.

Šeit Jūs varat izprintēt anketu Paraksti (2), parakstīties par to, lai nekavējoši tiktu pieņemti Labklājības ministrijas izstrādātie grozījumi pensiju likumdošanā par pensiju indeksāciju palielinātā apmērā, un nosūtīt uz Latvijas Pensionāru federāciju, Bruņinieku ielā 29/31 – 220, Rīga, LV-1001

Informāciju iesniedza:  LPF Valde

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv