Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Latvijas Senioru koru svētki un sportiskas norises Alūksnē 6. jūnijā

6. jūnijā Alūksnē notiks Senioru diena, kuras laikā notiks gan visas Latvijas Senioru koru svētki, gan arī sportiskas sacensības apkaimes novadu senioriem.

Diena iesāksies ar Starpnovadu sporta spēlēm senioriem, ko Alūksnes novada pašvaldība organizē kopā ar Alūksnes pensionāru biedrību „Sudrabs”. Savukārt pēcpusdienā sāksies Latvijas Senioru koru svētki, kuros piedalīsies gandrīz 40 muzikālie kolektīvi no visiem reģioniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sporta spēļu nolikums publicēts Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv. Aicinām seniorus sacensībām pieteikties līdz 27. maijam, bet par neskaidriem jautājumiem var zvanīt pa kontakttelefonu 20222012.

Pēcpusdienā sāksies Latvijas Senioru koru svētki, kuros piedalīsies gandrīz 30 muzikālie kolektīvi no visiem reģioniem. Pasākums sāksies pulksten 15.00 Alūksnes evaņģēliski luteriskajā baznīcā ar Senioru koru svētku karoga iesvētīšanu un dziedājumu. Pēc tam kori svētku gājienā dosies uz Pilssalas estrādi, kur pulksten 16.00 notiks koncerts „Debesis un zeme skan”. Komponists Jānis Lūsēns ir veidojis aranžējumu vairākām dziesmām, kas izskanēs šajā koncertā.

Koncertā piedalīsies senioru jauktie un sieviešu kori, Valmieras politiski represēto koris „Baltie bērzi”, flautiste Evija Mundeciema, altiste Inese Ušpele, čelliste Arta Tarasova, solists un pasākuma vadītājs Zigfrīds Muktupāvels, solistes Linda un Dana Berkules, kā arī Juris Kristons (taustiņinstrumenti) un Aivars Gudrais (ģitāra). Visu Senioru koru svētku pasākumu apmeklējums ir bezmaksas.

Latvijas Senioru koru svētkus organizē Alūksnes novada pašvaldība un Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Informāciju iesniedza:

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
tālrunis: 64381502
evita.aploka@aluksne.lv
www.aluksne.lv