Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Latvijas skolu reitingā augstu vietu ieguvusi Aglonas vidusskola

Kopš 2009. gada Draudzīgā aicinājuma fonds vērtē skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātus un apbalvo Latvijas labākās skolas četrās grupās: ģimnāziju grupā, pilsētu vidusskolu grupā, lauku vidusskolu grupā, specializēto skolu grupā (tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas), kā arī kategorijā “Izaugsme”.


Pasākuma iniciators ir Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas ilggadējs vadītājs un DA fonda dibinātājs Jānis Endele.  Skolēnu gūtie rezultāti centralizētajos eksāmenos tiek vērtēti piecos mācību priekšmetos — latviešu valoda, matemātika, angļu valoda, vēsture un dabas zinības (bioloģija, fizika, ķīmija),  kā arī kopvērtējumā. Vērtēta tiek arī skolu izaugsme gan mācību priekšmetos, gan kopvērtējumā.

12. decembrī svinīgā ceremonijā Cēsu Vidzemes koncertzālē tika apbalvoti Draudzīgā aicinājuma (DA) fonda skolu reitinga 2018. gada laureāti.  Aglonas vidusskola iekļuva Latvijas lauku labāko skolu skaitā – 2. vieta kopvērtējumā, par ko saņēma diplomu. Skola saņēma arī balvu – kā labākā nominācijā “Matemātika”.  APSVEICAM!

Aglonas internātvidusskolai, kura diemžēl vairs nepastāv, arī tika piešķirta balva par to, ka šāgada absolventi matemātikas eksāmenu nokārtojuši daudz labāk nekā iepriekš.

Foto no Aglonas vidusskolas arhīva.

Skolu reitings:

 

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv