Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras Latgales padome aicina tūrisma nozares uzņēmējus uz tikšanos

Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras Latgales padome aicina 2016. gada 29. novembrī  piedalīties pasākumā, kurā paredzēta, tūrisma nozarē strādājošo uzņēmumu vadītāju un īpašnieku domu apmaiņa par nozares problēmām un pasākumiem, kas veicami lai uzlabotu stāvokli nozarē. 

Tikšanās notiks  plkst. 13.00 Daugavpilī, Latviešu kultūras centra Baltajā zālē.  Ir svarīga katra darbība, doma un priekšlikums, lai Daugavpils veiksmīgi attīstītos par reģionālu tūrisma centru. Programma

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk kā 1700 individuāli biedri un vairāk kā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2014.gadā pārsniedza 16,5 miljardus eiro, turklāt jauno LTRK biedru skaits jau ceturto gadu pēc kārtas pieaug par vidēji 46% gadā.
LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.
LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) – biedre.
Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80. gadu!

Avots:  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Dienvidlatgales nodaļa

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv