Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Laukiem būt!

Saturs atjaunots: 20.04.2018.

Jaunieši tiek aicināti 8. maijā plkst. 10.00 Skolas ielā 7, Krāslavā (3. stāvā, zālē) uz informatīvo dienu, kura noslēgsies ar dalībnieku atlasi mācībām.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Krāslavas nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Pasākums Krāslavas nodaļā tiek īstenots ceturto gadu, aktivitātes mērķis – lauku jauniešu aktivizēšana, kompetenču attīstība un iesaistīšana lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē. Pasākuma ietvaros jaunieši tiks apmācīti apzināt ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības programmas un DNB bankas finansējumu.

Tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā vai tās sabiedriskās dzīves pilnveidošanā, īstenojot savas idejas. Pasākums iedalīts vairākos posmos: informatīvā diena, piecas mācību dienas, individuālā sadarbība un konkurss ar naudas balvām. Pēc biznesa plāna izstrādāšanas jaunietis saņem sertifikātu par programmas apgūšanu. Jauniešiem dalība pasākumā ir bez maksas.  

Pieteikties līdz 7. maijam: Terēze Brazeviča, mob. tālr. 26320141, 656 81102; e-pasts tereze.brazevica@llkc.lv; vai LLKC Krāslavas nodaļā Skolas ielā 9, Krāslavā.

Informāciju iesniedza: Silvija Podskočaja, Aglonas novada lauku attīstības konsultants

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv