Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Lielā Līgo regate Aglonā

 23. jūnijā Aglonā, Cirīša ezera pludmalē norisinājās Līgo regate. Pasākuma  mērķi bija vairāki: popularizēt sportiskās aktivitātes Aglonas novadā, iesaistīt iedzīvotājus sporta pasākumos un piekopt veselīgu un aktīvu dzīves veidu. Komandā piedalījās 3 dalībnieki: divi airētāji un stūrmanis. Izlozes kārtībā visas komandas sadalīja pa pāriem,  un tādā secībā tās startēja.


Katrai komandai bija jāveic, iezīmētu ar bojām, distanci ar laivu. Lai gan reizēm nolija lietus un bija vēss, regatei pieteicās  pat 11 komandas. Cīņa bija spraiga, dalībniekus uzmundrināja līdzjutēju atbalsts.  Labākos trīs rezultātus sasniedza:

I vieta komanda “Dzimtenīte”:  Voldemārs Matisāns, Andris Botors, Linda Matisāne. Laiks 4:40.25

II vieta komanda “Ašie”:  Kristaps Kurmis, Raivis Matisāns, Kintija Gritāne. Laiks 4:44.03

III vieta komanda “Pervomaika”:  Raitis Indrikovs, Ivars Dzerkalis, Loreta Čerpakovska. Laiks 4:48.86

Sacensību nobeigumā dalībniekus gaidīja vēl viens pārbaudījums: alus dzeršanas konkurss uz laiku. Visātrāk 0.5 l alus kausu pieveica Jānis Lauskis ar rezultātu – 5 sekundes! Līgo regates uzvarētāju komandām tika pasniegtas skaistas balvas -medaļas un kausi.  Gan dalībnieki, gan skatītāji izjuta Līgo svētku noskaņojumu un prieku. Sadaļā Fotogalerijas ir apskatāmi  Aglonas Līgo regates skaistākie mirkļi. Foto: Anatolijs Pupics

Pēc Aglonas novada domes sporta organizatora Anatolija Pupica informācijas sagatavoja un ievietoja

Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv