Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Lielā Talka 2018

Lielā Talka notiek sestdien, 28.aprīlī no plkst. 9.00 – 15.00 vienlaicīgi visā Latvijā!  Aicinām novada iedzīvotājus piedalīties talkā un sakopt savus īpašumus. Aglonas novadā Lielās Talkas koordinators  ir Jolanta Dimpere,  pašvaldības Komunālo pakalpojumu dienesta vadītāja, tālrunis 22357535. Novada pagastos atbildīgie par talku ir pārvalžu vadītāji.

Lielās Talkas atkritumu maisi šogad ir sarkanā krāsā un talcinieki tos bezmaksas varēs saņemt tikai un vienīgi 28. aprīlī no plkst. 8.00 līdz 8.30 pie talkas koordinatora J.Dimperes (gaidīs talciniekus pie domes ēkas).  Atkritumu vākšana notiek tikai šajos maisos! 

Pašvaldības, izglītības iestādes, uzņēmumi, organizācijas, kā arī brīvprātīgie entuziasti var oficiāli pieteikt savas talkas vietas, norādot atbildīgo personu par talkas organizēšanu, kam būs iespējams saņem maisus un vienoties ar pašvaldību par savākto atkritumu izvešanu! Pieteikt talku.

Valsts simtgadē ikviens tiks aicināts piedalīties vides sakopšanas aktivitātes divas reizes gadā – Lielā Talka norisināsies 28.aprīlī, bet rudenī cilvēki tiks aicināti vienoties kopā ar citām pasaules valstīm, kas 15.septembrī vienosies lielākajā kopīgajā dabas sakopšanas talkā pasaules vēsturē.

Lielajā Talkā kā ierasts gandrīz visas Latvijas pašvaldības, kā arī iedzīvotāji, organizācijas un domubiedru apvienības rīkos vides sakopšanas un labiekārtošanas aktivitātēs, apliecinot to, ka Latvijai BŪT zaļai, jo mēs visi to vēlamies.
Taču ar vienas valsts centieniem uzlabot vides situāciju vien nepietek, tādēļ tieši pēc gada – 2018.gada 15. septembrī – talku organizētāju apvienība “Let’s Do It! World” aicina cilvēkus visapkārt zemeslodei piedalīties Pasaules Lielajā talkā. Talkošana sāksies Jaunzēlandē 10:00 no rīta pēc vietējā laika un sekos Saulei visas dienas garumā, pārklājot visas 24 laika joslas un noslēdzoties Havaju salās.

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv