Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Lielā Talka – 22. aprīlī visā Latvijā

Lielā Talka notiek sestdien, 22.aprīlī no plkst. 9.00 – 15.00 vienlaicīgi visā Latvijā!  Aicinām novada iedzīvotājus piedalīties talkā un sakopt savus īpašumus. Aglonas novadā Lielās Talkas koordinators  ir Viktors Dimpers,  pašvaldības Saimniecības daļas vadītājs, tālrunis 26565118. Novada pagastos atbildīgie par talku ir pārvalžu vadītāji.


Lielās Talkas atkritumu maisi šogad ir baltā krāsā un talcinieki tos bezmaksas varēs saņemt tikai un vienīgi 22.aprīlī no plkst. 8.00 līdz 9.00 pie talkas koordinatora V.Dimpera (gaidīs talciniekus pie domes ēkas).  Atkritumu vākšana notiek tikai šajos maisos!

DAŽI NODERĪGI PADOMI TALCINIEKIEM

KO IESĀKT AR AIZDOMĪGIEM ATKRITUMIEM UN MIRUŠIEM DZĪVNIEKIEM?
Ja talkojot ieraugi izlietotas injekcijas šļirces, pudeles ar ķīmiskiem vai nenosakāmiem šķīdumiem, akumulatorus, kā arī citus bīstamus atkritumus – neaiztiec tos! Par šādu priekšmetu atrašanās vietu informē Talkas Atbildīgo! Bet, ja talkojot dabā vai pilsētas teritorijā uzej mirušu dzīvnieku – neaiztiec to, bet gan ziņo attiecīgajai pašvaldībai. Savukārt, ja ieraugi vairāk nekā divus ievainotus vai bojā gājušus dzīvniekos, ziņo operatīvajam dienestam pa tālruni 112.

KĀ APĢĒRBTIES?
Talkojot noteikti lieto darba cimdus! Iesakām vilkt garās bikses un kreklu vai jaku ar garām piedurknēm. Kājās velc slēgtus apavus ar pietiekami cietu, biezu zoli, lai pēdās neieduras kāds nepamanīts stikls vai ass priekšmets. Galvā liec cepuri vai lakatu. Šāds apģērbs Tevi pasargās arī no ērču kodieniem!

KO ŅEMT LĪDZI?
Dodoties talkot, noteikti ņem līdzi darba cimdus, savus ģimenes locekļus, draugus, radus, darba kolēģus, kaimiņus un pats svarīgākais – darba prieku!

UZ TIKŠANOS 22.APRĪLĪ!

P.S. Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtot māju pagalmus, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus… Dzīvosim skaisti! Lai prieks Tev pašam un pārējiem! Latvijai BŪT zaļai!

Šogad Lielajai Talkai ir jauns konkurss, kurā aicinām ikvienu sagatavot video par Latvijas zaļo tēlu – Latvijas vizītkarti. Konkursā var piedalīties visi interesenti bez ierobežojumiem. Konkursa nolikums atrodams ŠEIT

Avots: www.talkas.lv

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv