Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Lieldienu pasākums Priežmalas pamatskolā

Saturs atjaunots: 16.05.2011.

Klusajā laikā pirms pašām Lieldienām Priežmalas pamatskolā notika īpašs svētku gaidīšanas pasākums „Anniņas raibās Lieldienas”. Skolas direktore Anna Guževa, uzrunājot mūs visus, teica, ka Lieldienas ir īpaši gaidīti svētki, jo gaisma uzvar tumsu. Atplaukst ne tikai daba, bet katra cilvēka sirds arī. Šiem svētkiem gatavojās visa skolas saime, mājas lapu informējusi 6.klases  Diāna Kazaķevica.

Visas nedēļas garumā notika Lieldienu rotājumu krāšņā izstāde. Visaktīvākie bija sākumskolas skolēni! Kādi tik Lieldienu zaķi bija sapulcējušies kopā: mazi un lieli, krāsaini un pelēki, pūkaini un mazāk pūkaini. Bija pat īpašs – ziedu zaķis! Ligzdiņās bija raibu raibās olas!

Jauks bija arī Lieldienu gaidīšanas pasākums. Skolēni un skolotāji dziedāja dziesmas, dejoja. Skanēja arī tautasdziesmas par Lieldienām un pavasari 6.klases skolēnu izpildījumā. Patīkami pārsteidza skolotājas Karinas Stivriņas un Sandras Rakovas „Taureņu dziesmas” izpildījums. Zālē bija jūtama pavasara vēsma. Vēl vairāk, kad uz skatuves uzstājās zēni ar dziesmu „Pilītes”. Varēja sajust, ka katrs skolēns šajā pasākumā bija ielicis daļu no savas sirds un centās uzstāties pārsteidzoši un žilbinoši. Īpaša pateicība mūsu skolotājai Karinai Stivriņai, jo tieši viņa organizēja šo pasākumu. Izskaņā skanēja dziesma, kuru dziedāja viņa un 1. klases skolēns Vladislavs Stivriņš, bet pēc tam  dziedājumam pievienojās  visi, kas uzstājās. Vienaldzīgs nepalika neviens, jo skanēja šādi vārdi:

„ Mēģini jau rīt, kaut ko labu izdarīt,

Ja tev labi ies,

Sirds Tev teiks paldies!”.

Tas bija aicinājums darīt vairāk labu darbu un izpalīdzēt!