Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Līgo regate-2018 Aglonā – ieskats

23.junijā Aglonā Ciriša ezera pludmalē pie Aglonas vidusskolas norisinājās jau 14. ikgadējā “Līgo regate”.
Laika apstākļi bija kā pēc pasūtījuma. Sākumā bija komandu brauciens pa ezeru, kuru sastāvā bija 3 dalībnieki: 2 vīrieši, 1 sieviete. Kopā pieteicās 13 komandas. Vispirms tika izlozēta braucienu secība. Komandām bija jānoairē distance, apmēram 2km garš posms.
Par uzvarētājiem tika kronēti Maruta Matisāne, Raivis Martisāns un Gunārs Matisāns ar rezultātu 6:51 min/sek. Otro vietu ieņēma Līga Čerpakovska, Ivars Andriksons un Kristaps Kurmis ar rezultātu 7:03 min/sek aiz sevis atstājot Zani Jeļisejevu, Aigaru Indānu un Jāni Jeļisejevu ar rezultātu 7:08 min/sek. Visus rezultātus var redzēt vērtējumu tabulā.
Nākošais konkurss bija Līgu un Jāņu brauciens ar gumijas laivu, vajadzēja noairēt noteiktu distanci apkārt bojai. Starp Līgām par uzvarētāju kļuva Līga Lauska ar rezultātu 2:02 min/sek, otrā Līga Čerpakovska ar rezultātu 2:11 min/sek, trešā Līga Naidenoka ar rezultātu 3:20 min/sek.
Jāņu konkursā uzvarēja Jānis Vītiņš ar rezultātu 1:15 min/sek, otrais Jānis Lauskis ar rezultātu 1:22 min/sek, trešais Jānis Jeļisejevs ar rezultātu 1:31 min/sek.
Turpinājumā notika sievu nešanas konkurss kalnā. Pieteicās četras komandas. Uzvarēja Līga Čerpakovska ar Raiti Indrikovu, otrie Zane un Jānis Jeļisejevi, trešie Signe un Ainārs Ļeonoviči. Vislielākās ovācijas izpelnījās Serovu pāris Indra un Aleksandrs.

Paldies par tik kuplo dalībnieku un atbalstītāju skaitu. Īpašu paldies vēlos teikt Andrejam Stremjanovam un Inārai Indrikovai, kā arī Lienei Baškatovai-Jokstei, milzīga pateicība Ņinai Valainei par skaistajām kļavu lapu cepurēm, Jāņu vainagiem un Līgu pušķiem. Pateicos arī visai tiesnešu brigādei, kuri palīdzēja novadīt šo pasākumu.

Informāciju iesniedza:
Aglonas novada sporta organizators Andris Kurmis.
Uz tikšanos nākošajos pasākumos.

Fotoieskats