Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

LTRK aicina uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2016”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu aicina pašvaldības un uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienas Latgalē 2016”, kas notiks 23. un 24. septembrī Latgales vēstniecībā “GORS”, Rēzeknē, Pils ielā 4.


Pagājušajā gadā veiksmīgi tika aizvadītas “Uzņēmēju dienas Latgalē 2015”, kas Daugavpilī vienkopus pulcēja vairāk nekā 100 dalībnieku. Pasākuma laikā no Rēzeknes pilsētas domes LTRK saņēma uzaicinājumu 2016. gada “Uzņēmēju dienas Latgalē” rīkot Rēzeknē, ieviešot to kā gaidītu un vērienīgu pasākumu, kas pārmaiņus norisinātos abās lielākajās Latgales pilsētās – Daugavpilī un Rēzeknē.

“GORS” lielajā koncertzālē apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latgales novadu pašvaldību piedāvājumu, katram novadam raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem, tūrisma informāciju un uzņēmumiem. Savukārt plašajās pirmā un otrā stāva telpās ikviens varēs apskatīt Latgales reģiona un visas Latvijas jaunākos ražojumus. Pie koncertzāles būs iespēja baudīt Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū, kā arī apskatīt Nacionālo Bruņoto spēku tehniku.

Tāpat apmeklētājiem SEB līzings nodrošinās iespēju iepazīties ar vairāk nekā 40 jaunākajiem automašīnu modeļiem, noskaidrot to iegādes un finansējuma iespējas, kā arī doties izmēģinājuma braucienā ar visdažādākajām automašīnām – sākot no kompaktklases līdz pat apvidus auto. Speciālisti palīdzēs izprast automašīnu tehniskos parametrus un drošas, ekonomiskas braukšanas nianses.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs uzsvēra, ka Rēzekne ir pilsēta Latgales centrā, kas pēdējo gadu laikā ir strauji attīstījusies, kā arī pilsētas vadība strādā pie tā, lai samazinātos bezdarba līmenis, tāpēc ir būtiski apkopot un prezentēt veiksmīgus uzņēmējdarbības piemērus arī Rēzeknes pilsētā. “Šī pasākuma galvenais uzdevums ir sapulcēt vienuviet veiksmīgākos Latgales uzņēmējus un ar piemēriem pārliecināt cilvēkus, ka arī Latgalē ir iespējams nodarboties ar uzņēmējdarbību, tā radot jaunas darba vietas un uzlabojot reģiona ekonomisko stāvokli,” pārliecināts A.Bartaševičs.

Līdzīgi kā pērn rīkotajās “Uzņēmēju dienās Latgalē”, arī šogad uzņēmējiem pasākuma laikā būs iespēja iegūt zināšanas Biznesa iespēju forumā, kas notiks sadarbībā ar SEB banku un viņu piesaistītiem ekspertiem, lai diskutētu par aktualitātēm Latgales reģionā. Savu dalību pasākuma atklāšanā apstiprinājis Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Aicinām pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2016”, rakstot uz e-pastu ilze.brice@chamber.lv vai zvanot pa tālruni 29 141 693.

Avots: Latgales plānošanas reģions

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv