Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Lūdzam palīdzēt! Ģimenei Aglonā nodegusi māja

Nakts no 13. uz 14. jūliju ilgi paliks  atmiņā Svetlanas un Sergeja  ģimenei no Aglonas pagasta.  Kundzinišķu sādžā dzīvojošai ģimenei ugunsgrēks vienā mirklī  nopostīja visu, kas gadiem ar sirsnību  un rūpīgu darbu sastrādāts un iedzīvots – gan māju, gan tajā esošo iedzīvi, sadzīves tehniku un citas saimniecībā un ikdienā nepieciešamas  lietas.


Svetlanas  un Sergeja ģimene ir čakla un strādīga piecu bērnu  ģimene – vecākajai  meitai ir jau 21 gads un viņa dzīvo un strādā ārzemēs. Mājās ir palikuši četri bērni. Divi skolnieki   – 17 gadīgs  dēls, 18 gadīga meita un divas piecgadīgās dvīnes.

Ģimene būs  pateicīga par jebkāda veida materiālo un finansiālo palīdzību. Ir nepieciešams-  sadzīves tehnika, mēbeles, segas, spilveni, drēbes un apavi (vairāk vīrietim un pusaudzim), kā arī dažādi celtniecības materiāli, ko varēs izmantot saimniecības ēku atjaunošanai.  Tuvojas septembris un bērniem ļoti nepieciešamas skolai vajadzīgās mantas – somas, apģērbs, apavi, dators, rakstāmgalds utt.  

Varbūt kāds  labs cilvēks var piedāvāt dzīvojamo vagoniņu, kuru novietot blakus nodegušajai mājai, jo tur ir iekopts dārzs, ar mīlestību stādītās puķudobes un iekopta apkārtne, viss kas tik ļoti sirdij tuvs un mīļš. Visu ģimenes locekļu vislielākā vēlme ir  palikt savā,  Aglonas pagastā, lai bērni varētu turpināt mācības Aglonas skolās un dvīnes apmeklēt bērnudārzu.
Par mantisko palīdzību zvanīt Svetlanai  mob.t. 28765929.

Fonda kontaktpersona – Janīna tel. 29988509
 
Naudas līdzekļus varat ziedot:
Nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds”
Reģ.Nr. 40008210954
Adrese -  Tirgus laukums 1, Preiļi, LV-5301
Bankas nosaukums AS “SEB Banka”   Konta Nr. LV35UNLA0050021079970
AS ”Citadele banka” LV17PARX0016753060001
Ar norādi- “ Svetlanas Bobračkovas ģimenei”
Nodibinājumam “Viduslatgales pārnovadu fonds” ir piešķirts Sabiedriskā labuma statuss. Ziedojumiem no juridiskām un fiziskām personām tiks sastādīti ziedojuma līgumi, lai varat saņemt nodokļu atvieglojumu.

 

Avots: Nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv