Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Maizes muzeja vadītāja Vija Kudiņa – Tūrisma uzņēmējs Latvijas reģionā 2017

Piektdienas rītā, 2. februārī, tūrisma izstādes – gadatirgus “Balttour 2018″ atklāšanas laikā, norisinājusies oficiālā balvas “GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2017″ pasniegšanas ceremonija. Ceremonijas laikā par nozīmīgu ieguldījumu un veiksmīgu darbību apbalvoti 7 tūrisma nozares labākie 7 dažādās kategorijās.


“GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2017″ laureāti:
1. «Gada cilvēks tūrismā 2017» (Absolūtā nominācija) – Vita Jermoloviča, Live Riga
2. «Uzņēmējs naktsmītņu biznesā 2017» – Juris Baumerts, SemaraH Hotels
3. «Tūrisma uzņēmējs Latvijas reģionā 2017» – Vija Kudiņa, Maizes muzejs
4. «Tūrisma informācijas centra vadītājs 2017» – Iveta Kovtuņenko, Gulbenes TIC
5. «Tūrisma žurnālists (blogeris) 2017» – Egita Jonāne, Latgales laiks
6. «Restorāna vadītājs 2017» – Valters Zirdziņš, Valtera restorāns
7. Balva «Par ievērojamu ieguldījumu tūrisma attīstībā» – Guna Puriņa

Kopš 2003. gada balva tiek pasniegta jau 15. reizi un tā ir ieguvusi nozīmīgu statusu Latvijas tūrisma nozarē un Latvijas tautsaimniecībā. Balvas GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2017 dibinātājs ir BalticTravelnews.com vadītājs Aivars Mackevičs.

GADA CILVĒKS TŪRISMĀ laureātus nosaka speciāla žūrija 9 cilvēku sastāvā, ko veido tūrisma biznesa eksperti, tūrisma asociāciju vadītāji, iepriekšējo gadu laureāti, valsts tūrisma pārstāvji un BalticTravelnews.com pārstāvji. GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2017 laureāta noteikšanai tiek piemēroti divi svarīgākie kritēriji:

1) sabiedriskā aktivitāte par labu tūrisma nozarei vai arī inovatīva ideja, kura pozitīvi ietekmē Latvijas tūrisma industriju;
2) veiksmīgs sava aroda meistars.

Balvas GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2017 galvenais atbalstītājs ir LR Ekonomikas ministrija. Balvu atbalsta Latvijas tūrisma aģentu asociācija, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācija, LIAA Tūrisma departaments, Baltijas Apdrošināšanas Nams un Starptautiskā izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Balvas GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2017 māksliniece ir Ieva Strazdiņa no Jūrmalas, kura jau sesto gadu veido oriģinālas laureātu statujas.

Avots: www.balttour.lv

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv