Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Mākslas terapija senioriem

Būt aktīviem ir ieguldījums nākotnē! 26. jūnijā SAC ”Aglona” tika organizēta mākslas terapijas nodarbība senioriem. Vecāka gadagājuma cilvēki ir vērtīgs informācijas avots. Viņiem ir gudrība, pieredze un tie var sniegt ievērojamu ieguldījumu sabiedrības attīstībai.

Nodarbībā piedalījās SAC “Aglona” seniori un Aglonas novada senioru biedrības biedri. Senioriem ir būtiski izprast, ka tikai pats cilvēks ir atbildīgs par savas dzīves kvalitāti. Ar mākslas terapijas palīdzību, atklājot sevī intelektuālo, garīgo un emocionālo resursu daudzveidību, to savstarpējo mijiedarbību, seniors var nostiprināt psiholoģisko komfortu, pašapziņu, kā arī veicināt labu pašsajūtu. Seniori radoši darbojās ar sāls mīklu un citiem mākslas materiāliem, mākslas terapeita Intas Gžibovskas vadībā. Jo harmoniskāks būs seniors, jo efektīvāks un pilnvērtīgāks būs senioru ieguldījums nākotnē, līdzcilvēku motivēšanā, radoši darbojoties un aktīvi piedaloties dažādās izzinošās nodarbēs.
Paldies Aglonas novada senioru biedrības dalībniekiem un vadītājai Irēnai Valainei par sadarbību un nesavtīgu ieguldījumu senioru radošo izpausmju attīstīšanā un pilnveidošanā. Būsiet mīļi gaidīti SAC “Aglona” kopīgās radošās nodarbēs!

Informāciju iesniedza: Inga Sprūģe, SAC “Aglona” sociālais darbinieks

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv