Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Maznodrošināto ģimeņu bērnu sapņus piepilda “Laimas labdarības namiņš”

Saldumu ražotājs  ”Laima” aicināja piedalīties labdarības projektā “Laimas labdarības namiņš” un Aglonas novada Sociālā dienesta sociālajiem darbiniekiem kļūt par Ziemassvētku rūķa palīgiem, palīdzot sarūpēt Ziemassvētku dāvanas trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu bērniem Aglonas novadā.


“Laimas labdarības namiņš” darbojas pašā Rīgas sirdī pie Laimas pulksteņa, kur jau no pirmās adventes līdzcilvēki tika aicināti sarūpēt Ziemassvētku dāvanas Latvijas trūcīgo un  maznodrošināto  ģimeņu  bērniem, kas iesūtījuši speciālas kartītes ar savām izsapņotajām Ziemassvētku dāvanām. Iepriekšējo 4 gadu laikā labdarības akcijas  “Ziemassvētku namiņš”  ietvaros sarūpētas Ziemassvētku dāvanas 2500 bērniem.

Aglonas novada Sociālā dienesta darbinieki izplatīja akcijas rīkotāju atsūtītās Ziemassvētku vēlmju kartītes trūcīgo ģimeņu bērniem, sekoja līdzi, lai bērni aizpilda tās, atbilstoši akcijas noteikumiem, kā arī nogādāja visas kartītēs akcijas rīkotājiem. Pašvaldības Sociālais dienests organizēja dāvanu saņemšanu no Rīgas un to piegādi bērniem. Ziemassvētku laiks ir saistīts ar brīnumu, īpašu vēlmju un cerību piepildīšanos. Bērniem bija  liels prieks par saņemtajām dāvanām.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju iesniedza: Aglonas novada Sociālais dienests

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv