Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Mazpulku sporta spēles Sējā

Latvijas Mazpulku Rīgas klubiņš un Sējas mazpulks, 2017. gada 3. maijā, aicināja mazpulcēnus uz Latvijas Mazpulku  XXII sporta spēlēm. Uz aicinājumu atsaucāmies arī mēs – Priežmalas, Grāveru un Šķeltovas mazpulki.

Tā bija brīnišķīga iespēja izjust veselīga dzīvesveida priekšrocības, sajust sevī saules dāvāto enerģiju un lūkoties pozitīvi Latvijas nākotnē. Pasākumā tika popularizētas sportiska un videi draudzīga dzīvesveida tradīcijas lauku jauniešu vidū.  Šoreiz sacensības noritēja īpašā – „ Baltā galdauta svētku” noskaņā.  Skolēni  izmēģināja savus spēkus spēlējot tīkla bumbu, frisbiju, tautas bumbu, ejot meža trasi un šaujot mērķī. Brīvajā laikā mazpulcēni varēja spēkoties individuālajās sacensībās.

Mājas darbā bija jāsagatavo galda dekoru vai galda noformējumu, kas simbolizē Latvijas simtgadi, kā arī pašiem jāsarūpē našķus galdam.  Šogad sporta spēlēs tika piedāvāta unikāla iespēja tikties ar olimpisko spēļu laureātiem kamaniņu sportā, Andri un Juri Šiciem, kā arī paraolimpisko spēļu laureātu mešanas disciplīnās, Aigaru Apini.

Pateicamies Aglonas novada domei par transporta nodrošināšanu.

Informāciju iesniedza: Ingrīda Kroiče, Priežmalas pamatskolas mazpulka vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv