Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

“Mīlestības pasaule un es tajā”

Mīlot, tāpat kā domājot, cilvēks jūt, ka ir dzīvs. 2016. gada 16. februārī Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrā „Strops” Aglonas novada jauniešiem tika organizēts mīlas dzejas un mīlas dziesmu festivāls “Mīlestības pasaule un es tajā”.


Festivāls Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrā „Strops” sadarbībā ar novada izglītības darba speciālisti interešu izglītības jomā tiek organizēts jau ceturto reizi un ir iemantojis popularitāti. Šogad tajā piedalījās 47 dalībnieki no Priežmalas pamatskolas, Aglonas vidusskolas, Aglonas Katoļu ģimnāzijas, Aglonas internātvidusskolas un Aglonas BJBLPC “Strops”.
Mīlestība runā visās valodās un tai ir dažādi izpausmes veidi. Festivāla dalībnieku priekšnesumos izskanēja mīlas dzeja gan latviešu valodā, gan krievu valodā. Tika dziedātas skanīgas dziesmas latviešu, krievu un angļu valodās gan individuālo izpildītāju sniegumā, gan ansambļu, gan duetu sniegumā. Visus klātesošos priecēja ģitāristu sniegums. Teātra studija skatītājus iepriecināja ar muzikālu mīlas stāstu. Festivāla gaitā visus sajūsmināja dejotāju sniegums krāšņajos tērpos.
Festivāls “Mīlestības pasaule un es tajā” ir kā apstāšanās no ikdienas lielā skrējiena, lai apliecinātu mīlestību, uzmanību un sirsnību vienam pret otru. Mīlestība ir ļoti ietilpīga, jo vairāk tajā dalāmies, jo vairāk tās atliek.
Paldies visiem dalībniekiem un pedagogiem par festivālā radīto sirsnību un prieku! FOTOGALERIJA.

Informāciju un foto iesniedza:  Lolita Kaļāne, Aglonas BJBLPC „Strops” vadītāja, novada izglītības darba speciāliste interešu izglītības jomā