Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Mīlestības svētki Aglonā

Valentīndiena ir gada vismīļākā un romantiskākā gada diena! Šogad visā pasaulē tā tika atzīmēta daudz klusāk un mierīgāk nekā parasti. Bez romantiskām vakariņām restorānā, bez skaļām ballītēm, bez lielas pulcēšanās  un kņadas.

Aglonas  KC aicināja doties romantiskā pastaigā līdz  Radošajam industriju centram, lai ar humoru paskatītos uz sevi, uz mīlestību, uz attiecībām un atsauktu atmiņā kulta košļenes “Love is…”, kuru kartiņas tika projecētas sniegā.

Kulta košļenes vislielāko popularitāti ieguva 90. gados. “Love is…” ir dažādas  garšas, kas simbolizē mīlu starp diviem augļiem. Košļenes, kas atgādina bērnību. Uz papīrīšiem – britu mākslinieka Bila Esperī zīmējumi, kuros attēlotas dažādas savstarpējo attiecību izpausmes un humoristiskas mīlestības definīcijas.

Apmeklētāji varēja baudīt video projekcijas sniegā, klausoties romantisku mūziku, nofotografēties romantiskā foto stūrī un pārbaudīt vai uz kartiņām rakstītais atbilst arī pašu attiecībām.

Līdz 16. februārim bija iespēja piedalīties konkursā – atsūtot sevis izveidotu “Love is…” kartiņu, pievienojot savu mīlestības definīciju. Paldies visiem dalībniekiem! Balvas no “Love is…” saņem Tamāra Akmane un Repšu ģimene!

 

VIDEO

Lai mīlestība un saticība valda katrā ģimenē!

Informāciju iesniedza: Gunta Gulbe-Kalvāne, Aglonas KC vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv