Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Mobilā skaņu aparatūra jauniešiem

Aglonas novada domes izsludinātajā konkursā par finansējuma piešķiršanu jaunatnes iniciatīvu projektiem, kas tiek īstenoti laika posmā no 2020. gada 20. maija līdz 20. novembrim, Aglonas vidusskola jauniešu iniciatīvas grupa “Mēs- Aglonai” iesniedza savu projekta pieteikumu  „Mobilā skaņu aparatūra brīvā laika organizēšanai jauniešiem”. Aglonas novada domes jauniešu iniciatīvu konkursa komisija apstiprināja šo projektu un piešķīra finansējumu 300 EUR apmērā.

Projekta īstenošanas rezultātā, tika iegādāta pārnēsājamā skaņu aparatūra (aktīvā, pārnēsājamā tumba uz akumulatora, ar radio mikrofonu un radio galvas mikrofonu).

 

Projekta rezultātā tiks  īstenota Aglonas vidusskolas jauniešu iniciatīvas grupas ideja par pārnēsājamās aktīvās skaņu sistēmas iegādi Aglonas novadā, tādējādi uzlabojot  jauniešu dzīves kvalitāti, atbalstot jauniešu iniciatīvas. Mobilo skaņu aparatūru varēs izmantot jauniešu brīvā laika organizēšanai ne tikai telpās, bet arī ārpus tām: uz stadiona, estrādē, brīvā dabā, sekmējot iespēju jauniešiem pavadīt laiku svaigā gaisā, organizēt nodarbības un vienkārši atpūsties, lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Ar pārnēsājamo skaņas aparatūru pasākumi kļūs interesantāki un modernāki. Visa aparatūra tiks izmantota bērnu un jauniešu pasākumu organizēšanai.

Informāciju iesniedza: Jauniešu iniciatīvas grupas vadītāja L.Repeļe

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv