Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

“Nāc un spēlē!”

Aglonas novada biedrība „Ideju strops” īstenoja Aglonas novada domes finansēto jauniešu iniciatīvu projektu „Nāc un spēlē!”.

2016.gada marta mēnesī Aglonas novada dome izsludināja projektu konkursu par finansējuma piešķiršanu jaunatnes iniciatīvu projektiem. Konkursa mērķis ir uzlabot Aglonas novada jauniešu dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, atbalstot jaunatnes iekļaušanos politiskajos, ekonomiskajos, sociālajos, izglītības, sporta un kultūras procesos Aglonas novadā.

Aglonas novada biedrība „Ideju strops” piedalījās konkursā ar projekta pieteikumu “Nāc un spēlē!” un guva atbalstu. Projekta mērķis ir veicināt un dažādot jauniešu un bērnu brīvā laika pavadīšanas iespējas. Projekta ietvaros tika iegādāts un uzstādīts slidkalniņš Aglonas BJBLPC „Strops” teritorijā, nodrošinātas basketbola, futbola, volejbola bumbas un pumpis individuālajām un komandu spēlēm, kā arī nopirktas astoņas galda spēles dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Projekta kopējās izmaksas – 297.61 EUR.

Projekta īstenošanas rezultātā tika veicināta lietderīga un produktīva bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšana, kā arī tika popularizēts veselīgs dzīvesveids. Ar jaunajām sporta bumbām tika papildināts jau esošais Aglonas BJBLPC „Strops” bumbu klāsts. Jaunās galda spēles lietderīgi bagātina izveidoto spēļu bibliotēku, kas atrodas Aglonas BJBLPC „Strops” telpās. Ikviens Aglonas novada iedzīvotājs kopā ar saviem bērniem var izmantot slidkalniņu, bumbas un spēles. Projekta īstenošana – tā ir lieliska iespēja popularizēt lietderīgu brīvā laika pavadīšanu jauniešu un bērnu vidū, kā arī atbalsts novada ģimenēm ar bērniem.

Informāciju un foto iesniedza: Inga Gribuška, projekta „Nāc un spēlē!” vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv