Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Neptūna svētki Šķeltovā 2018

Neptūna svētki Šķeltovā norisinās jau kopš 2002. gada. Toreiz Krāslavas rajonā esošais Šķeltovas pagasts rīkoja sporta spēles ar sadarbojoties ar pašvaldības pagastiem  – Aglonas, Kastuļinas un Grāveru.

Arī šogad Neptūna svētkos no Aglonas novada piedalījās visi četri pagasti. No katra pagasta pa vienai komandai astoņu cilvēku sastāvā.

Saules apmirdzēti Šķeltovas ezera krastā ar laivu ieradās pats Neptūns ar nārām, lai sveicinātu visus klātesošos un komandām novēlētu – izturību, azartu sacenšoties, sportisku garu un galvenais prieku!

Kā jau ūdeņu valdniekam pienākas, ar viņa svētību un atļauju tika atklāti sporta svētki. Turpinājumā Šķeltovas pagasta pārvaldes vadītāja Irēna Maļuhina  novēlēja sportisku garu komandām, aktīvu atpūtu bērniem un visiem klātesošajiem veiksmi un izdomu radošajās darbnīcās.

Sākoties sporta programmai, komandas iesaistījās vairākās sporta disciplīnās – basketbola soda metieni, šautriņu mešana, sacensības ar laivu, turpretī komandas gars visvairāk bija sajūtams un saredzams virves vilkšanā un jautrajā stafetē.

Bērniem un pieaugušajiem bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kas guva ļoti lielu atsaucību. Interesentiem bija iespēja pagatavot ziepītes, darbnīcu vadīja Elīna Smirnova.

Ludmilas Kormiļcevas vadītajās darbnīcās varēja veidot zīmējumus no augiem, puķēm un citiem zaļumiem, pagatavot  antistresa maisiņus un izveidot ziedu – brošu no auduma.

Dažādu vecumu bērniem bija piedāvātas piepūšamās atrakcijas.

Pasākuma laikā svētku apmeklētāji tika cienāti ar zivju zupu, ko pagatavoja vietējā pavāre Ina Grebeža.

Noslēdzoties sporta programmai, komandas ierindojās sekojošās vietās:

1. vieta – Šķeltova (16,5 punkti), 2. vieta – Kastuļina (14 punkti), 3. vieta – Grāveri (11 punkti), 4. vieta – Aglona (8,5 punkti).

Visām komandām kopvērtējumā tika pasniegti kausi un diplomi.

Paldies sponsoriem – veikalam Elli V, Šķeltovas pagasta pārvaldei par svētku atbalstu un organizēšanu, visām komandām par piedalīšanos, Elīnai un Ludmilai par radošajām darbnīcām, Inai par garšīgās zupas pagatavošanu un visiem klātesošajiem par atbalstu. Neptūnam – par saulainajiem laikapstākļiem!

FOTOGALERIJA

Informāciju iesniedza: Astrīda Leikuma, Šķeltovas TN direktore

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv