Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Nes mūziku laukos un Aglonu pasaulē

Jau 12. gadu laikraksts Diena un telekompānija TV3 organizē projektu Latvijas lepnums un aicina    iesniegt pieteikumus par pašaizliedzīgiem un uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri vairojuši valstī labo, nesavtīgi palīdzot kādam nelaimē, dodot cerību, iedvesmojot vai pat īstenojot cita klusi lolotus sapņus.


Laikraksts Diena projekta laikā līdz gada beigām stāstīs par Latvijas lepnumam pieteiktajiem cilvēkiem, savukārt Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, Latvijas lepnums 2015 noslēgsies ar godināšanas ceremoniju kanālā TV3, kurā simboliskā Latvijas lepnuma balva – Zelta ābele – tiks pasniegta desmit nominācijās. Arī šogad Latvijas lepnuma balvas laureātus noteiks Latvijas lepnuma žūrija.

Laikraksts Diena sāka vēstīt par šogad Latvijas lepnuma balvai pieteiktajiem cilvēkiem, un pirmais stāsts – par Ievu Lazdāni un mūzikas mīlestību. Ieva Lazdāne savulaik bijusi pārsteigta, ka Aglonas bazilikā tik trūcīgi ar dziedāšanu. Saprata – lai būtu, kas dzied, jāstrādā ar bērniem. Viņa izveidoja Aglonas bazilikas Kora skolu, kas kopš dibināšanas 1992. gadā tāda ir vienīgā Latvijā. Visu stāstu par mūsu novadnieci lasiet šeit: Kad laukos skan klavieres

Avots: www.news.lv