Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

No 1. novembra būs iespēja iegādāties abonementa biļeti visos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos

No 2018. gada 1. novembra iedzīvotāji varēs iegādāties abonementa biļeti atbilstoši saviem braukšanas paradumiem visos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos. Tā rezultātā iedzīvotāji par braucienu sabiedriskajā transportā varēs maksāt lētāk, saņemot 10, 15 vai 20% atlaidi no braukšanas biļetes cenas.

 Iedzīvotāji abonementa biļetes varēs izmantot visos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos 109 reģionālas nozīmes maršrutos. Pasažieriem tiks piedāvātas vairāku veidu abonementa biļetes. Būs iespēja iegādāties piecu dienu biļeti braucienam abos virzienos (turp un atpakaļ), saņemot atlaidi 15% apmērā; mēneša biļeti braucienam abos virzienos, saņemot atlaidi 20% apmērā; biļeti noteiktam braucienu skaitam – no 10 līdz 19 braucieniem, no 20 līdz 34 braucieniem un 35 un vairāk braucieniem –, saņemot atlaidi attiecīgi 10%, 15% un 20% apmērā. Abonementa biļete, kas iegādāta noteiktam braucienu skaitam, ir izlietojama 30 dienu laikā no tās iegādes brīža. Papildus tam pasažieri pakalpojumu varēs saņemt ērtāk, jo pirms katra brauciena nebūs jāpērk biļete, maksājot skaidrā naudā.

Lai varētu izmantot abonementa biļetes, pasažieriem ir jāiegādājas abonementa karte. Elektroniskā abonementa karte ik reizi ir papildināma ar abonementa biļetēm. Iegādāties abonementa biļeti pasažieri var Jēkabpils autoostā, Vienības ielā 1, SIA Jēkabpils autobusu parks birojā, kas atrodas Salas pagastā, Akurāteri un Preiļos, Valmieras ielā 1. Jautājumu gadījumā aicinām pasažierus sazināties ar pārvadātāju, zvanot pa tālruni 65237730.
Abonementa biļetes šobrīd ir ieviestas vairāk nekā 700 reģionālo autobusu maršrutu un šo pakalpojumu piedāvā 15 pārvadātāji. Pasažieri, kuri izmanto abonementa biļetes, par braucienu maksā līdz pat 20% lētāk.

MARŠRUTI , kuros ir nodrošināta iespēja izmantot abonementa biļetes.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija
 Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Avots: VSIA Autotransporta direkcija

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv