Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

No 2016. gada 1. janvāra atbalstu norēķiniem par elektrību varēs saņemt arī cilvēki ar 1. grupas invaliditāti un ģimenes ar bērniem invalīdiem

No 2016. gada 1. janvāra personas ar 1. grupas invaliditāti un ģimenes ar bērniem invalīdiem var saņemt atbalstu norēķiniem par elektrību. Tas nozīmē, ka katru mēnesi par 100 kilovatstundām var maksāt zemāku cenu*.


Lai saņemtu atbalstu, piesakieties portālā elektrum.lv vai klātienē jebkurā no Latvenergo klientu apkalpošanas centriem “Elektrum” no 2016.gada 1.janvāra.

Atbalstu elektrības maksājumiem piešķirsim no mēneša, kurā pieteiksieties atbalsta saņemšanai. Piemēram, ja atbalstam pieteiksieties janvārī, tad pirmo maksājumu, kurā būs iekļautas 100 kilovatstundas par zemāku cenu, veiksiet februārī, kad maksāsiet par janvārī patērēto elektrību. Atbalstu varēsiet saņemt līdz gada beigām.

Atbalsts norēķiniem par elektrību personām ar 1. grupas invaliditāti un ģimenēm ar bērniem invalīdiem .

Atbalsts norēķiniem par elektrību trūcīgām un maznodrošinātām personām.

Atbalsts norēķiniem par elektrību daudzbērnu ģimenēm.

Papildu jautājumus par atbalstu cilvēki ar 1. grupas invaliditāti un ģimenes ar bērniem invalīdiem var uzdot e-pastā, rakstot uz klientu.serviss@elektrum.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80 200 400.

Avots:  Latvenergo AS

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv