Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Nodarbinātības valsts aģentūras Preiļu filiāle un EURES tīkls aicina uzņēmumus piedalīties seminārā

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Preiļu filiāle un EURES tīkls aicina uzņēmumus piedalīties seminārā „Nodarbinātības valsts aģentūras, pašvaldību vadītāju un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai”, kas notiks 12. decembrī no plkst. 11.00 Preiļu bibliotēkā, Kārsavas ielā 4.

Semināra laikā tiks sniegta informācija par darba tirgus situāciju, NVA piedāvātajiem un plānotajiem aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem,  NVA atbalstu vakanču reģistrēšanā un pretendentu atlasē, CV/vakanču portāla izmantošanas iespējām un EURES pakalpojumiem darba devējiem.

Seminārā piedalīsies arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) Publisko pakalpojumu departamenta darbinieks, kas semināra dalībniekiem pastāstīs par e-iespējām, izmantojot www.latvija.lv portālu;  par digitālo pakalpojumu izmantošanu – “Mana Latvija.lv; e- adreses un e-paraksta izmantošanu.
Dalību pieteikt līdz 07.12.2018.
Kontaktpersona:
Anita Anspoka tālr.: 65314023 vai e-pasts Anita.Anspoka@nva.gov.lv
Antra Šolka tālr.: 65314042 vai e-pasts Antra.Solka@nva.gov.lv .

Pasākums tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros. Vairāk informācijas mājas lapā www.nva.gov.lv/eures

Avots: Nodarbinātības valsts aģentūra

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv