Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Noslēdzies projekts “Mans prāts ir brīvs- esmu brīvprātīgais!”

Saturs atjaunots: 22.05.2019.

Ir noslēdzies Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros realizētais projekts  “Mans prāts ir brīvs – esmu brīvprātīgais!”.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

 

Projekta īstenošanas laiks: 2018. gada 28. maijs – 2019. gada 31. maijs.
Projekta budžets – 3276.89 EUR pilnā apmērā tiek finansēts no Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam.
Ir sasniegs projekta “Mans prāts ir brīvs – esmu brīvprātīgais!” mērķis – izveidota jauniešu brīvprātīgā darba sistēma Aglonas novadā, lai popularizētu brīvprātīgo darbu Aglonas novadā un Latvijā.
Projekta ietvaros ir noticis pieredzes apmaiņas brauciens uz Madonas novadu, kura laikā apmeklēts Jaunatnes multifunkcionālais centrs „Kubs”, Madonas Novadpētniecības un mākslas muzejs, Teiču dabas rezervāts.
Notikuši trīs praktiskie semināri ar mājaslapas www.brīvprātīgie.lv  vadītāju Intu Teterovski, par Eiropas brīvprātīgo darbu ar Ievu Upesleju (Tukuma jauniešu centrs), par saskarsmi, komunikāciju, laika menedžmentu brīvprātīgajā darbā ar Ilutu Arbidāni.
Noticis jauniešu forums “Aglonas novada jauniešu brīvprātīgā darba sistēma.”
Izstrādāti un apstiprināti noteikumi „Jauniešu brīvprātīgā darba organizēšanas vadlīnijas Aglonas novadā”, izgatavotas brīvprātīgā darba uzskaites grāmatiņas.
Izgatavoti t-krekli, pildspalvas, nozīmītes, blociņi gan projekta publicitātes nodrošināšanai, gan brīvprātīgā darba veicēju atpazīšanai. Dizainu brīvprātīgi izstrādājusi Inta Valaine, sniedzot papildus pievienoto vērtību izgatavotajiem publicitātes materiāliem.
Paldies jauniešiem, kas piedalījās! Lai sistēma strādā un darbi veicas!

Informāciju iesniedza: Džeina Valaine, Jaunatnes lietu speciāliste, projekta “Mans prāts ir brīvs – esmu brīvprātīgais!” vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv