Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Noslēdzies Šķeltovas pagasta novusa un šautriņu mešanas čempionāts

Spraigu cīņu gaisotnē noslēdzās Šķeltovas pagasta čempionāts novusā un šautriņu mešanā, vīriešu un sieviešu grupās. Turnīram pieteicās 26 dalībnieki, 17 vīrieši un 9 sievietes.


Vīriešu grupā novusā konkurence bija  liela, kur  ar vienādu punktu summu, bet ar uzvaru savstarpējā spēlē 1.vietu garantēja sev Igors Mosenkovs, uz 2. vietu „nobīdot” Alekseju Mosenkovu. 3 vietā vēl viens jaunais censonis – Daniels Sarguns. Atsevišķi tika apbalvoti skolnieki, kuri piedalijās sacensībās. 1. vietu ieguva daniels Sarguns, 2.vietas ieguvējs ir Aivars Naidenoks, un 3.vietu ieguva Dmitrijs Maļuhins.

Novusā sieviešu grupā konkurence nebija liela, tikai 5 sievietes, no kurām 1.vietu ieguva Jūlija Daņilova, ar nelielu punktu pārsvaru apsteidzot Līgu Naidenoku, kura ieguva 2. vietu. Nedaudz piekāpjoties savām pretiniecēm, 3. vietas ieguvēja ir Sandra Andrejeva.

Šautriņu mešanā sieviešu grupā piedalijās 9 dalībnieces. Ar lielāko punktu pārsvaru 1.vietu izcīnīja Viktorija Sobiļa,  2. vietā ierindojās Jūlija Daņilova, un 3.vietas ieguvēja ir Lena Petruševiča. Vīriešu grupā veiksmīgākie bija Kristaps Cielavs, kurš izcīnija 1.vietu, 2. vietas ieguvējs ir Aleksejs Mosenkovs un 3. vietu izcīnija Aivars Naidenoks.

Čempionāts kārtējo reizi pierādīja, ka novuss un šautriņu mešana ir demokrātisks sporta veids, kas dod vienādas iespējas par uzvaru cīnīties dažāda vecuma spēlētājiem, ko apliecināja gan skolēnu, gan arī vecākā dalībnieka Igora Mosenkova cīņasspars.

No kreisās: Daniels Sarguns – 3.vieta, Igors Mosenkovs – 1.vieta, Aleksejs Mosenkovs – 2.vieta

Informāciju iesniedza: Kristīne Grebeža,  Šķeltovas pagasta pārvaldes sporta pasākumu organizators

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv