Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Notiks Latgales tūrisma konference “Panākumu atslēga mūsu pašu rokās”

Šā gada 2.decembrī, plkst. 10.00, Ludzas Tautas namā notiks Latgales tūrisma konference “Panākumu atslēga mūsu pašu rokās”, kuru organizē Latgales reģiona tūrisma asociācija “Ezerzeme” ar LIAA Tūrisma Departamenta un Latgales pašvaldību atbalstu un līdzfinansējumu.


Konferencē piedalīsies Latgales tūrisma speciālisti, pašvaldību vadītāji uzņēmēji un citi interesenti. Tās laikā tiks pārrunātas nozares attīstības tendences 2016. gadā un arī nākotnē. Konferences dalībnieki dalīsies pieredzē, stāstot Latgales tūrisma veiksmes stāstus un pozitīvus sadarbības piemērus.

Atskatu uz aizvadīto tūrisma sezonu sniegs Latgales tūrisma asociācijas “Ezerzeme” valdes priekšsēdētāja Līga Kondrāte. Savukārt LIAA Tūrisma departamenta vadītāja Inese Šīrava stāstīs par Latvijas tūrisma attīstības perspektīvām. Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja Iveta Maļina – Tabūne runās par Latgales tūrisma attīstības iespējām. Tūrisma portāla BalticTravelnews.com direktors Aivars Mackevičs dalīsies pārdomās par Latgali kā tūristu iemīļotu ceļojuma galamērķi. Vidzemes Augstskolas docents Dr.geogr. Andris Klepers runās par Latgales kā tūrisma galamērķa nākotnes attīstības tendencēm un perspektīvām. Ziemeļlatgales un pierobežas velo maršrutu eksperte Santa Paegle dalīsies pieredzē par Latgalei aktuālā velo tūrisma attīstību.

Konferences dalībniekiem būs noderīgi ieklausīties dažādu Latgales tūrisma objektu īpašnieku un vadītāju pieredzē un padomos par konkurētspējīgu tūrisma produktu veidošanu, autentisku tūrisma produktu radīšanu, mūsdienīga un inovatīva piedāvājuma ieviešanu.

Konferences moderatora lomā iejutīsies tūrisma portāla BalticTravelnews.com direktors Aivars Mackevičs.

Latgales tūrisma asociācijas “Ezerzeme” valdes priekšsēdētāja Līga Kondrāte atzīst: “Ilgtspējīga nozares attīstība ir iespējama tikai ar stipriem uzņēmējiem un speciālistiem, kas nepārtraukti pilnveido zināšanas un spēj radīt inovatīvus tūrisma produktus, un sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, sekojot mūsdienu prasību straujajām izmaiņām. Pirms konferences Latgales tūrisma nozares darbiniekiem rīkojām apmācību ciklu, kurā lektori sniedza gan jaunas inovatīvas zināšanas, gan praktiskus padomus, gan arī novatoriskas idejas. Savukārt konference ir gada noslēguma pasākums, kurā nozares profesionāļus aicināsim smelties spēkus un iedvesmu no Latgales veiksmīgāko uzņēmēju, pašvaldību pieredzes stāstiem. Patiešām, panākumu atslēga ir mūsu pašu rokās, un strādājot saliedētā komandā, priecājoties par savu kolēģu panākumiem, varam parādīt, cik esam stipri un varoši”.

Konferences noslēgumā, tāpat kā pagājušajā gadā, tiks sumināti “Labākie Latgales tūrismā 2016”. Pēc konferences, iepriekš piesakoties, tās būs iespēja paciemoties Ludzas vecpilsētas tūrisma objektos – Ludzas Lielajā sinagogā, Ludzas amatnieku centrā, Ludzas Novadpētniecības muzejā un Ludzas pilskalnā.

 Avots:  Latgales reģiona tūrisma asociācija “Ezerzeme”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv